Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tv pesade ja juhtmete teise otsa kokkuviimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tv pesade ja juhtmete teise otsa kokkuviimine

    Tere.

    Selline probleem, et kõik majas olevad tv-pesad (berker) viivad ühte antennikappi kokku. Aga kuna ehitamise hetkel antennisüsteemi lõpliku väljaehitamise vajadus puudus, siis jäid vajalikud ühendused tegemata.

    Nüüd tahaks õiged juhtmeotsad ja pesad jälle kapipoolel kokku viia. Markeering kahjuks kaablitel maha kulunud, et mis kuhukohta viib.

    Üritasin oma peaga pesapoolses otsas lühise tekitada ning teisest kaabliotsast siis testriga mõõta, aga ei miskit. Ei näidanud ei lühist, ega takistust.
    Saan aru, et seinapesas mingid filtrid vms seal vahel (tv + raadio tulevad sealt eraldi välja)), et mismoodi ma saaks siiski õiged otsad kätte, kui kasutada on tester, patarei ja pirn nt.? Kõrgsagedusgeneraator muretseda?

    Soovitus pesad lahti kruvida ja siis kaablist mõõta ei sobi kuna enamus mööbli taga ning pikkade raamide all...

    Kindlasti kellelgi siin mõni lihtne idee.

    #2
    Vs: tv pesade ja juhtmete teise otsa kokkuviimine

    Võta rull juhet, ühenda juhtme üks ots pesas varjestuse külge ja mõõda antennikapis testriga juhtme teise otsa ja kapis olevate kaablite varjestuste vahel. Kõik TV otsad ühenda enne loomulikult kapis lahti.
    Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

    Comment


      #3
      Vs: tv pesade ja juhtmete teise otsa kokkuviimine

      Heh, juhtmetega mässamine pole päris see... Aga idee andis.
      Tekkis nüüd selline ketserlik mõte, et kuna majas korralik elektrikaabeldus ning kõigi el. pesade maandused on ilusasti kilbis koos, siis ühendaks äkki kaabli varjestuse kõrvaloleva el. pesa maandusega ning teisest otsast siis mõõdaks testriga samuti el. pesa maanduse ning varjestuse vahel?

      On siin mingeid riske mida ma arvestanud pole?

      Comment


        #4
        Vs: tv pesade ja juhtmete teise otsa kokkuviimine

        Risk kui selline on elektrit näppides alati. Mõnikord kõrgem mõnikord madalam. Antud juhul ma probleemi ei näe.
        Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

        Comment

        Working...
        X