Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Serial pordi abil led/lamp tööle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Serial pordi abil led/lamp tööle

    Kas kellegil on pakkuda koodijuppi või oskab suunata leheküljele kust võiks saada midagi selle kohta rohkem teada?

    #2
    Vs: Serial pordi abil led/lamp tööle

    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: Serial pordi abil led/lamp tööle

      Seal on mindud juba liigapalju edasi võrreldes mida ma sooviks teha. Pmst panna led/lamp otse com porti +/- abil ja anda TX piisavalt palju signaali, et sinna tekiks vool.

      Kindlasti saab see sealt läbi loetud ja mõeldud uusi asju välja aga alguseks sobiks mingi lihtne C++ selle tegemiseks.

      Comment


        #4
        Vs: Serial pordi abil led/lamp tööle

        võid kasutada HANDSHAKING signaale selleks ( RTS jaDTR, vastavalt DB9 pinnid 7 ja 4), aga egas palju voolu sealt välja ei pigista. sisse-välja lülitamist saad proovida terminali programmist. USB voolu osas palju tugevam, kuni 500mA.

        Comment


          #5
          Vs: Serial pordi abil led/lamp tööle

          Serial on tõesti liiga nõrk selleks et LEDe vilgutada. Pinge ka madalavõitu -> +/-5V. 10mA on max mida saad. Sõltub masinast ka.

          Tähelepanelikud täpsustasid et serial on +/-12V nivoodega. Nii ja naa. Vanad pordid olid sellised. Uuemad säästupordid aga mitte. Tõehetke leiab testriga.
          viimati muutis kasutaja felch; 27 m 2008, 15:29.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment

          Working...
          X