Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Defektne inverter, lammutada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Defektne inverter, lammutada?

    Ostad hunniku happe akusid ja teed vägeva upsi ja pistad terve elamise sinna järgi elekter läheb siis on varu kuni diisli käima lükkad. Linna korteris võib jh kaitse 16A olla. Taluga alla 25A eriti hakkama ei saa, ja kui tehnikat omad mis vahel parandamist nõuab siis alla 40A ei mängi välja. 5,5KW jahu veski käivitamisel lendab 16A C klassi juba, rääkimatta max 400A nõuka aegsest keevitusest. Rakendusi on küllaga. Ise sellist asja ei vajaks, enda tarbimine jääb alla 16A, aga krundil veel 2 majapidamist ja pea kaitse 25A, Puid ka lõikad siis vaata et pead asju välja kakkuma. Kunagi EE pakkus et müüge maha, hea et ei müünud, pärast ostad ropu raha eest tagasi. Rakendusi küllaga, kohvikannule korterisse pole tõesti mõtet järgi pista. Reuteril ka õigus, maal 1 faasi puudumine EE-d eriti agaralt tööle ei aja, enne sealt kus ültse pole. Vahel isegi nädal istud, tava majapidamise jaoks poogen, kõrval sugulasel aga paarikümne peane loomakari, piima jahutid peavad ka tormiga töötama, samuti lüpsi masinad. Diisel genet võib ju käitada aga odav see tänapäeval pole aga kuu sissetulekut ei saa uue inverteri alla pista.
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    Comment


      #17
      Vs: Defektne inverter, lammutada?

      Kas sa ikka murphy saad aru et jutt käib MOOTORIJUHTSEADMEST mitte siinusinverterist ? Enamik mootorijuhtimisinvertereid ei luba isegi ebasümmeetrilist koormust ja väljundi silumiseks on vaja 100 kg drosseleid. Ja nende lisamisel inverter paneb pillid kotti. Ja tagasiside on arvestatud mootori juhtimiseks ja ei stabiliseeri iial mittesiinuselist koormust ?

      Comment


        #18
        Vs: Defektne inverter, lammutada?

        ma töötan kohas kus neid kokku pannakse ja testitakse, ma olen neid PALJU parandanud ja vastaval teemal koolitusi saanud. Seega ma tean nende hingelust nii mõndagi, kui seadistad et ignoreeri mootori olemasoulu siis pane kasvõi hõõglambid järgi ja kasvõi 1-le faasile . Ma arvan et niipalju drosseleid vaja pole, piisab 4-5kg kui väga puhast siinust vajad. Inverterid ikkagi moduleerivad siinust nagu D-klassi võimendi. Seda teevad kõik vähemalt millega mina kokku olen puutunud, miski 4-5 tootjat alustades säästu hitachi toodetest. Tõsi võibolla antud isend on türistoride peal siis tuleb sealt ristkülik välja, aga uuemad kõik IGBT ja peale väikest filtrit on ilus siinus väiksed sakid ainult ossiga näha. Moduleerimis sagedus algab suurematel (100A ja UP) 2K kandist väiksematel on see kuskil 20K, viimase puhul on filter olematu. ja ega ta suurtel ka nii meeletu pole, vähemalt mitte 100kg. Muidugi see viis pole seadme sihtotstarbeline kasutamine aga väita et nii ei tööta asi on vale.
        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

        Comment


          #19
          Vs: Defektne inverter, lammutada?

          Vahepeal olen saanud inverteri laiali lammutada. Mõned pildid sisust!

          Comment


            #20
            Vs: Defektne inverter, lammutada?

            radikas paistab p'ris suur saab m]nele v]imsamale v]imule panna.

            Comment

            Working...
            X