Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

arvuti toiteplokk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    arvuti toiteplokk

    nmimelt siis mure selline et äkki heast peast ei tööta arvuti normaalselt nimelt ei taha tööle minna  :'(
    nuh tegin siis toite ploki lahti ja vaatasin mis toimub, avatud toite plok pealt üritan peanupust sisse lülida ja selle peale et masin tööle läheks ei tee masin mitte midagi kui et liigutab CPU ja toiteka venti u. 1-2cm.
    nüüd siis mure et mida süüdistada kas toiteplokki( ise arvan et selle süü) või siis emaplaati ( mis väga väikse tõenäosusega et selle viga küll on) ja kui toitekas sisi kust viga otsida  ???

    #2
    Endal oli ka kunagi ammu taoline probleem, mingi A-corp odav eemaplaat oli ja ühel heal hetkel juhtus selline asi nagu sa ennist kirjeldasid.
    Minul oli siiski tegu emaplaadi poolse veaga. Muidugi võiksid mainida kas sul on AT või ATX...

    Comment


      #3
      esiteks võta emaplaat sabast ära ja proovi siis. Kui käima läheb on viga teada.
      Toiteka vea puhul kontrolli üle alaldusdioodid ja 47uF lüüt muundikivi toites (vaheta ära).
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        mul oli ka kunagi jama: järsku yhel päeval toide ei l2he tööle.. no võtsin toite lahti..(oli paksult tolmu t2is) puhusin lihtsalt tolmust puhtaks, panin kokku tagasi ja voilaa... töötas
        Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
        DeeJay Catass

        Comment


          #5
          Endal samade sümtomite puhul toitekal ükas suur lüüt läbi. Ossiga vaadates oli väljundpinge moduleeritud. Paar sekundit töötas siis lülitus välja. Samuti võib viga olla tagasisides e. pingeregulatsioonis.

          Comment


            #6
            muidugi jäi mainimata jah et tegu atx, kuda ta käima käib ilma emaplaadita ???

            Comment


              #7
              roheline otc maha, kinnitusklambri juures, maa ka selasamas, musta värvi.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Arvuti toiteplokki tuleb ikka vahepeal puhastada
                ka. Võtad lahti, ventikal labad pisut niiske
                lapiga üle. Siis jalgratta pumbaga või tolmuimejaga
                puhud seest tolmu välja.
                Kui ei puhasta, siis tolm koguneb detailide peale
                ja nad ei saa piisavat jahutust.
                Ja varsti ongi hädad käes. :-[

                Comment


                  #9
                  mu arvuti toitekas on ja oli puhas. Muidugi ma tean et tuleb puhastada ega ma kuult pole kukkund ;D

                  Comment

                  Working...
                  X