Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Philips AQ5150 toitetrahvo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips AQ5150 toitetrahvo

    Tervist. Seisab üks raadio AQ5150, toitetrahvot pole aga töökotta tahaks hirmsasti raadiot saada. Milline sinna sobiks? Niipalju tean, et 6x1.5V patareid saab taha panna. Väga meeldiv oleks, kui kellegil oleks selline kasutatud. Kui oskate soovitada millist, siis paluksin väga koos poelingiga, et ei peaks asju üle küsima.
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    #2
    Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

    vaata suvaline 4,5...6V toitekuubik. suurust vastavalt kuulamise valjusele. kui tahad raadiot röökima saada, siis trafo peaks suuruselt olema originaaliga samas suurusjärgus või suurem, kui niisama tausta leierdama, siis 300mA toitekuubik peaks enamusi raadioid juba edukalt käitama.
    üle 6V kuubikut pole mõtet, sest nii lampi ei oska öelda, palju sul sellel junnil sisemised jupid pinget taluvad. 6V kuubiku tühijooks on nagunii juba 9V, aga see probleeme veel ei tekita

    kui nati rohkem mässata viitsid, siis sellest toitekuubikust lammutad trafo välja ja ühendad originaaltrafo asemele. ma loodan, et sel ei ole originaalis täisperioodalaldiga tegu, siis on ühendamine tiba keerulisem.
    lihtne variant on see toitekuubik ühendada otse patareikarbi klemmidele ja saadki asja tööle. 6V kuubiku puhul ei ole soovitav siis elemente sees hoida, kui kuubik seinas - see laadimine keedab tavaelementidest üsna siva mahlad välja. 4,5V pinge jääb ilmselt piisavalt madalaks, et toited üksteist segama ei hakka
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

      suvaline ei lähe.tähtis on gabariit ja raua hulk südamikus,tevalos on(olid)minwa trafod,ma olen alati midagi nende hulgast leidnud

      Comment


        #4
        Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

        suvalise all mõtlesin välise toite kasutamist, kui mõistus ei võta elektroonikat või lammutada väga ei viitsi.
        muus osas pole väga hullu, lahja trafo ei luba lihtsalt enam nii suurt väljundvõimsust, aga ragisemise näol on see nagunii kuulda. sellistele taustasangadele omajagu trafosid sisse topitud. mõnel sees ruumi juurde tehtud, mõni jälle trafo kõrvale puuklotsi saanud, et asi paigal püsiks. sellest ka eelmises postis tõin välja kuulamisviisi argumendi. enamus selliseid taustamasinaid kasutavad reaalselt 1...2W toidet ja sellest suuremat trafot pole mõtet ju osta, kui kuuris olevast kastist reaalseid vajadusi katva isendi leiab. samas saekaatris taustaks lärmav isendd sai pea 2x suurema toite, sest parajat polnud ja pisemad oleks surnud ilmselt mõne päevaga
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

          Uurin vaatan, ütleme probleeme kindlasti ei teki seal sees millegi vahetamisega jne. Kasutaks sellises keskkonnas, et kindlasti seal ei magata. Tore oleks kui tuleks sealt ka ikka midagi.
          Loomulikult on vaja trahvot, mis teeb vahelduvvoolu-alalisvooluks.
          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

          Comment


            #6
            Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

            kui sellise trafo leiad, siis tutvusta foorumirahvale ka. tegemist nii haruldase asjaga, et keegi siinsetest pole seda vist näinud
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

              Tähendab, mida ma nüüd valesti ütlesin?
              On ju õiged asjad: http://www.elfaelektroonika.ee/artnr...wa-vorgutrafod
              Samas need nii kalliks (vist läinud), et tasub võtta uus raadio.
              Vaesel ajal on kärbes ka liha.

              Comment


                #8
                Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

                mul mingi philpsi raibe on ,võimalik et trafo toimib, kui huvi võin suurust ja toimimist mõõta

                annaks ära 35.- eest

                see natuke suurem sang millel cd mängija ka peal
                ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

                Comment


                  #9
                  Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

                  Esmalt postitatud reuter poolt
                  ... tegemist nii haruldase asjaga, et keegi siinsetest pole seda vist näinud
                  Isegi mina pole sellist trafot näinud, aga kuulnud sellest olen. Kunagi sügaval "nõukaajal" oli keegi Pärnu sidesõlmes sellist demonstreerinud, teadjad mehed olid hulk aega enne uurinud, et kuidas ikka saab ja võimalik on, et trafost alalisvoolu tuleb. Siis selguski, et kavalpea oli mähiste vahele ka alaldusdioodi kerinud...
                  Selle peale polnudki sel ajal lihtne tulla, sest tegelane oli kusagilt pisikese "lääne" dioodi hankinud ja seda kasutanud, "meie" oma poleks lihtsalt oma suuruse poolest trafo sisse mahutanud.
                  Elektroonika töötab suitsu baasil.
                  Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                  Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

                    Kas sul vanu telefonilaadijaid pole vedelemas, neid, millel natuke kaalu kah veel on-s.t. trafo on sees. Just lammutasin vajadusest paari nokiat, alaldatud pinged vahemikus 8 - 12V, võimsus sobibalt paari vati juures. Raadiole kõlbab selline trafo, kassetikad ja CD-d tahavad rohkem voolu.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

                      Vabandust-vabandust, tegu on ikka vahelduvvool - vahelduvvool.
                      Kalleb, su postkast on täis. Mul huvi on!
                      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

                        no see kole ps süsteem ,saab kohe täis

                        võib kasutada e-kirja ps asemel
                        ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

                        Comment


                          #13
                          Vs: Philips AQ5150 toitetrahvo

                          Esmalt postitatud reuter poolt
                          6V kuubiku tühijooks on nagunii juba 9V, aga see probleeme veel ei tekita
                          See on küll tore kuulata kui koormus toitepinget moduleerib.

                          Comment

                          Working...
                          X