Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

MLF 64 korpuses

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    MLF 64 korpuses

    Tere,

    Kas foorumis ehk keegi, kes mlf64 korpusega kivi maha suudab joota, nii et sisu terveks jääb. Tegemist atmega 128l

    Silver

    #2
    Vs: MLF 64 korpuses

    Kuuma õhuga peaks see suhteliselt lihtne olema. Tartus on (vähemalt) minul ja Janar74 kuumaõhu jootejaamad olemas.

    Comment


      #3
      Vs: MLF 64 korpuses

      kui plaat on >=4 kihti ja sisaldab suuri folgeeritud alasid siis on mõistlik kasutada lisaks kuumale õhule altpoolt soojendust. enamasti siis soojendusplaati, kuigi eksisteerivad ka jaamad altpoolt tinavann või kuum õhk. üldiselt midagi keerulist pole. kui sisu all mõtled Flashi säilimist siis asi natuke keerulisem, kogemused on näidanud et mingi % eelprogetud kiipe siiski ei ela jootmist üle.

      Comment


        #4
        Vs: MLF 64 korpuses

        tegemist siis jah eelprogretud kiibiga, ning fashi säilimine väga oluline. Seega tuleks ilmselt mõelda kuidas kiip toimetada koodi lugemisele koos trükkplaadiga.

        Comment


          #5
          Vs: MLF 64 korpuses

          Atmeli, Microchipi jne kive saab suurepäraselt lugeda ja kirjutada otse plaadile joodetuna. Äärmisel juhul, kui progemise jalad ühendatud mingite kivide väljunditega, võib need rajad lihtsalt läbi lõigata.
          Suurem mure on see, et tööstuslikel kividel on tavaliselt kaitsebitt(id) peal ja seega sisu lugeda ei saa.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Vs: MLF 64 korpuses

            progremiseks on tõepoolest lausa väljaviigu klemmid plaadile tehtud, põhjus miks ma tahan maha joota, on see, et tahan lugemiseks kusagile kolmandasse riiki saata, seega oleks mõistlik asi komaktseks muuta. Kõigekompaktsem on 9x9mm kiip ise Selle kaitsebiti osas ma tõstatasin juba ühe teema ning mõistsin, et meie meeste jõud vist sellele peale ei tohi hakata. Ega keegi vist PS. ei saa ka abi pakkuda?

            Comment


              #7
              Vs: MLF 64 korpuses

              Esmalt postitatud silvers poolt
              progremiseks on tõepoolest lausa väljaviigu klemmid plaadile tehtud, põhjus miks ma tahan maha joota, on see, et tahan lugemiseks kusagile kolmandasse riiki saata, seega oleks mõistlik asi komaktseks muuta. Kõigekompaktsem on 9x9mm kiip ise Selle kaitsebiti osas ma tõstatasin juba ühe teema ning mõistsin, et meie meeste jõud vist sellele peale ei tohi hakata. Ega keegi vist PS. ei saa ka abi pakkuda?
              Lugemiseks ilusti laua peal olemas STK-500, aga kui kaitsebitid püsti, siis pole sellega ka midagi teha.

              Comment

              Working...
              X