Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

pirni läbipõlemise kontroll

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: pirni läbipõlemise kontroll

    Seda Hiina (või muud) digitestrit ei soovita: sel on oma patarei, mis pikalt ei pea. Ja mõõdetavast ahelast ei saa seda toita.

    Comment


      #32
      Vs: pirni läbipõlemise kontroll

      Esmalt postitatud A.S. poolt
      Ehitad vidina, mis mõõdab voolu või selle poolt tekitatud magnetvälja.
      Laisk inimene laseks üles mineva voolu lihtsalt läbi odava hiina testri
      http://www.oomipood.ee/?t=k_ki&i=DVM830L
      Sina aga nii laisk pole, ehitad ise midagi. Mingit konkreetset lahendust momendil küll soovitada ei oska, pole sellist sõiduriista kunagi seestpoolt näinud.
      Tere
      multimeeter on lahe aga mul selliseid kohustuslikke valgusteid 6 tk ja suht lahe oleks armatuuri lisada 6 multimeetrit

      Comment


        #33
        Vs: pirni läbipõlemise kontroll

        Ja lõpuks tuleb välja, et kõigi nende valgustite peale kokku tulebki salongi vaid 2 juhet?

        Comment


          #34
          Vs: pirni läbipõlemise kontroll

          Esmalt postitatud A.S. poolt
          Ja lõpuks tuleb välja, et kõigi nende valgustite peale kokku tulebki salongi vaid 2 juhet?
          Paadi akult tuleb 2 juhet ( must ja punane) milline jõuab üle jagamislati 4 erinevasse lülitisse ( on/ of) lülitites moodustub 4 erinevat gruppi millised on erinevalt lülitatavad. 1 grupp 2 valgustit a- 700 mA 2 grupp 1 valgusti 700 mA 3grupp 1 valgusti 700 mA 4 grupp 2 valgustit a-700 mA kõik i toidetakse 12v dc ja valgustis on driver (input 0-30v dc autput 700mA) oleks vaja kontrollida 4 erineva grupi valdusti toimimist

          tänud

          Comment


            #35
            Vs: pirni läbipõlemise kontroll

            Teemaalgatajale vastuseks üks skeemike:
            http://www.discovercircuits.com/DJ-C...12vlampmon.htm
            Peale vaadates peaks töötama. Kui lamp on võimsam, tuleb diood valida suurema lubatud vooluga. Vajadusel võib panna kaks dioodi jadasse, aga see vähendab jälle koormuse heledust.
            Dioodi asemele võib panna ka traattakisti. Kõige lihtsam on võtta jupp (10cm näiteks) takistustraati ja nt. krokodillidega skeemi ühendatult katsetada, kusmaalt kontroll-LED helendama hakkab.

            Comment


              #36
              Vs: pirni läbipõlemise kontroll

              Esmalt postitatud kippar mart poolt
              Paadi akult tuleb 2 juhet ( must ja punane) milline jõuab üle jagamislati
              4 erinevasse lülitisse ( on/ of) lülitites moodustub 4 erinevat gruppi millised on erinevalt lülitatavad.
              1 grupp 2 valgustit a- 700 mA
              2 grupp 1 valgusti 700 mA
              3 grupp 1 valgusti 700 mA
              4 grupp 2 valgustit a-700 mA
              kõik i toidetakse 12v dc ja valgustis on driver
              (input 0-30v dc autput 700mA)
              oleks vaja kontrollida 4 erineva grupi valdusti toimimist
              Kui nüüd sinna, nende 4 lüliti juurde nelja juhtmesse panna 4,3 oomine või 2,15 takisti.
              Siis kui mingi lamp põleb on takistil 3 V pingelangu. Sellest piisab et seal üle teise takisti toita väikest LEDi.
              Kuna toitedriver töötab ka 0 voldiga ei ole 3 kadunud volti ohtlik.
              Ka 9 voldiga peaks driver töötama.

              Kui sellist 4,3 oomilist takistit pole saada võib sinna panna ka mingi 0,7 A vooluga hõõglamp.
              Selline madalapingline.
              Siit saab valida.

              Kui lambi vool ei klapi võib rööpi lambiga panna sobiva pinge ja vooluga zenerdioodi.

              Comment


                #37
                Vs: pirni läbipõlemise kontroll

                Esmalt postitatud tcumen poolt
                Teemaalgatajale vastuseks üks skeemike:
                http://www.discovercircuits.com/DJ-C...12vlampmon.htm
                Peale vaadates peaks töötama. Kui lamp on võimsam, tuleb diood valida suurema lubatud vooluga. Vajadusel võib panna kaks dioodi jadasse, aga see vähendab jälle koormuse heledust.
                Dioodi asemele võib panna ka traattakisti. Kõige lihtsam on võtta jupp (10cm näiteks) takistustraati ja nt. krokodillidega skeemi ühendatult katsetada, kusmaalt kontroll-LED helendama hakkab.
                Tänud vana!

                Asi pelab suurepäraselt. Olen õlle sees! asi osutus eriti lihtsaks. 30 eek ja jupid kottis ainult vaja joota.

                Comment


                  #38
                  Vs: pirni läbipõlemise kontroll

                  Tere

                  Kas keegi oskab soovitada, kes teeks trükiplaadi - sellise suhteliselt lihtsa ja väikeses koguses. Vaja kuskil 10 plaati. Vaja on kiirelt saada!

                  Comment


                    #39
                    Vs: pirni läbipõlemise kontroll

                    Hakkad tootma neid või?
                    Keegi siin pakkus seda teenust küll:

                    Comment

                    Working...
                    X