Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Küsimus seoses pistikutega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus seoses pistikutega

    Hei!

    olen elektrialal täiesti võhik, seoses sellega ka totter küsimus.

    Nimelt on mul on pistik, mis on kuue auguga. Küsimus ongi selles, et järsku on olemas mingi vahelüli kuidas see 380v otsik läheks üle 220v peale?

    Ehk siis kas on olemas vahelüli mis teeb kuus auku kahe peale?

    #2
    Vs: Küsimus seoses pistikutega

    ehk kirjeldaksid täpsemalt. 6 otsa pole väga levinud lahendus, 5 on standard, olen näinud 7 klemmi(ma ei tea, mis otstarbeks) pesas, aga 6 pole ette juhtunud.
    tegelikult ma loodan, et sa ei tahagi saada kahe klemmi peale, pigem ikka kolmele, sest null, maandus ja faas on välitingimustes vajalikud. toas piisab hädapärast tõesti ka kahest klemmist.

    5-st -> 3 klemmi, kui vooluga jääd lubatud väärtusesse võib tõesti ülemineku teha, paraku selleks tuleb soetada vastav 5 klemmiga pistik(70...300EEK oli kunagi)
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: Küsimus seoses pistikutega

      Ju siis oli 5 otsa.

      Aga lugu on selline, et vaja haagissuvila ühendada(millel on 3 otsa) selle 6otsalise pistiku külge.

      Eks ma hüppan homme elektripoest läbi ja uurin nende üleminekute kohta.

      Loodan, et leian vajaliku.

      Comment


        #4
        Vs: Küsimus seoses pistikutega

        üleminekut ei pruugi poest otse leida, kuna tegelikkuses pole see päris aksepteeritav vidin. ise aga võid teha, kui välja tulev ots ei ületa amperaasilt sisse tulevat. 16A europistikule või sinisele kome klemmiga 16A peale on ok, aga 32A, 63A vms ülemineku tarvis peaks selle ülemineku keskel olema veel lisakaitse, et iseenda ja kaaskondlaste ohutus tagada
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: Küsimus seoses pistikutega

          Nimelt on mul on pistik, mis on kuue auguga.
          Pistik on papa. Tal on pulgad, mida saab pista.
          Auguga on pesa, tema on mamma. Tema sisse pistetakse.
          Vahelüli on võimalik teha, aga võib ka poest uurida. Kuid enne tee selgeks pesa ja pistiku erinevus. Muidu ei mõista sind poemüüjad.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment


            #6
            Vs: Küsimus seoses pistikutega

            Esmalt postitatud reuter poolt
            ehk kirjeldaksid täpsemalt. 6 otsa pole väga levinud lahendus, 5 on standard, olen näinud 7 klemmi(ma ei tea, mis otstarbeks) pesas, aga 6 pole ette juhtunud.
            63A pesadel/pistikutel olen küll kohanud kahe abikontaktiga variante. On peenemad ja pistiku poolelt lühemad.
            Väidetavalt kontaktori juhtimiseks, mis peaks siis vältima pistmiku lahutamisel kaarlahenduse teket.

            Comment


              #7
              Vs: Küsimus seoses pistikutega

              Esmalt postitatud vasaraonu poolt
              Pistik on papa. Tal on pulgad, mida saab pista.
              Auguga on pesa, tema on mamma. Tema sisse pistetakse.
              Vahelüli on võimalik teha, aga võib ka poest uurida. Kuid enne tee selgeks pesa ja pistiku erinevus. Muidu ei mõista sind poemüüjad.

              Comment

              Working...
              X