Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elfa Bussen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Elfa Bussen

    Huvitav miks ELFA buss seekord nõnda tühi oli? Parem kraam osteti teel ära... Või kuidas teised külastajad arvavad?
    Ainuke huvitav asi oli nõrgalt helendav sinakas valgusjuhe.Kes teab kas seda ka tugevama valgusvooga tehakse?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    #2
    Viskasin kah hommikul silma peale - kuidagi kasin jah teine

    Comment


      #3
      seda juhet rohkem helendama ajada ei saa.
      pole ka n2inud suurema valgustugevusega juhet.
      Seda myyakse paljudes poodides tglt.. A-kaabel, ICL Invia salong Tallinnas Akadeemia tee 21g, Kauplus Noor Tehnik J2rve keskuses (v6ib-olla Luise t2naval ka), Erinevates arvutipoodides ja autopoodides.
      Paintball Ruhnu saarel - http://www.combat.ee
      Ruhnu WiFi, PMR446, SATnet - http://ruhnu.combat.ee

      Comment


        #4
        Buss Tartus ainult kella 13.00-ni Ma olen veel sellel ajal koolis :-/

        Comment


          #5
          Ma olen veel sellel ajal koolis
          Klassiekskursioon bussi? Samas ma mäletan, et kui ma veel koolis käisin, oli moes mõnikord sealt poppi teha...
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            Reede keskpäeval oli see jah nii tühi. Viga võibolla selles, et reklaam oli TTÜ-s puudulik. (ma mõtlen rahvast tühi)
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Buss oli ikka asjadest tühi minu arust, eelmine kord oli ikka huvitavam, ei tea kas keegi otsustas, et tal läheb sealt bussist midagi vaja ja "laenas" seda  ???
              Rahvast oli muidu täiesti korralikult, millalgi oli isegi nii, et bussi sisse ei mahtunudki enam ja inimesed ootasid ukse taga.
              transistor[ätt]starline[punkt]ee

              Comment


                #8
                Tartust ja Pärnus on aga Viljandi on välja jäätud on ikke jama küll. > :'( ???

                Comment

                Working...
                X