Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

USB-Hub tahab lisatoidet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    USB-Hub tahab lisatoidet?

    Niisis Tere Foorumlased!

    Soetasin endale OLDSCHOOL laptopi 400mhz, 160mb ram,TOSHIBA
    SATELLITE 2100cds . Mure seisneb selles et asjal on ainult 1x Usb , aga
    mul oleks vaja neid vähemalt 3-4tk , Selle jaoks on ka mul rohi
    olemas Hama USB HUB 1:4. Aga selle arvutile taha pannes tuleb ette vea
    teade.Veateates oli kirjas et port ei suuda toita vms.( Kui see HUB oli lauaarvuti taga siis põles seal peal punane tuluke, kuid selle läpaka taha pannes ei põle, aga samas katsetasin ka tuttava läpakat ja seal toimis nagu vaja, tuluke põles !) Kahtlus on selline nagu asi ei toituks ära
    läpaka USB 5voldist, ning tahaks lisatoidet, aga sellel HUB´il on ka
    taga selline voolu pesa. ja alla on HUBILE kirjutatud DC 5v 2.6A , Aga
    kui ma toidaks seda NOKIA laadijaga 5V 500mA ( saan aru et 500mA ja 2.6A on suur vahe)? Kas asi toituks sellest
    ära? USBsse läheks Wifi pulk, Hiir, Printer ja Digikaamera
    datakaabel.Kui sellele HUB ile käibki originaalis mingi toide sappa,
    siis mina ei tea sellest mitte kui midagi, kuna HUB oli kaasas vana
    laua arvutiga

    Võibolla see NOKIA laadija taha sobitamine tundub vale või veider, kuid muud 5V - toidet kodus ei leidu Ärge siis näkku lööge!

    Tänud teile!

    PILT HUBIST 1
    PILT HUBIST 2
    Kõik mis liigub, see kulub!


    #2
    Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

    Minu vana DELL-id USB port jääb jänni USBtoIDE/SATA kaabliga, kui ma hoian seal teises otsas läpa ketast ilma lisatoiteta, uuem DELL aga saab ilusti hakkama. USB port peaks välja andma kuskil 500mA, seda muidugi ideaalis. Kui välise toite võimalus HUB-il olemas, siis kasuta seda. Selle Nokia laadija kasutamist pead lihtsalt testima, 2.6A on sellepärast, et kõik neli porti (4x500mA) saaks maksimaalse koormuse puhul oma pudru kätte. Seda USB pordi toitevärki on siin juba lahatud ka, otsing annab lisainffi.

    Comment


      #3
      Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

      peab siis sellise sobiva toite vaatama, otsingust midagi mõistlikku selle kohta ei leidnud

      aga vastused abiks ja igati tere tulnud!
      Kõik mis liigub, see kulub!

      Comment


        #4
        Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

        Vaata enda poolt postitatu kriitiliselt läbi. Toidet Su nimetat seadmeist USB-st soovivad tõenäoliselt ainult hiir ja WiFi-pulk. ÜLejäänud küsivad tõenäoliselt vaid datat.
        Katseta.

        Comment


          #5
          Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

          Saan aru et Wifi pulk ja hiir nõuavad ainult toidet. aga ainuüksi kui ma selle USB hubi taha lükkasin siis hakkas juba xp mölisema? või tahad öelda et nokia laadija lisa toiteks pista ja siis asi toimib? katsetaks ?
          Kõik mis liigub, see kulub!

          Comment


            #6
            Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

            Pole`s proovind veel või?
            Veendu enne ühendamist, et polaarsus õige oleks, vastasel korral on jama majas.

            Aga mida see XP Sulle siis vilistas?

            Comment


              #7
              Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

              Ok, kohe proovin ära!
              Kõik mis liigub, see kulub!

              Comment


                #8
                Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                Nojaa....?

                Comment


                  #9
                  Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                  Niisis, jootsin Hubile nokia laadija juhtmed sappa. testriga kontrollisin üle et ikka õieti sai, kui toide oli vooluvõrgus siis mõõtsin testriga usb HUB`is pesadest ka pinget ning igas pesas oli see 5,25V. panin siis arvutile asja sappa, xp leidis loomulikult asja üles, pannes siis Hubile wifi pulga ja hiire taha , ei leidnud ta neid üles, optilisel hiirel see punane tuluke hõõgus ainult ja Wifi pulgal see Led põles! Kahtlane. Eks peab muretsema siis õige toite juhul kui muud lahendust ei leia!
                  Kõik mis liigub, see kulub!

                  Comment


                    #10
                    Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                    Mõõda toidet siis, kui seadmed taga on. 5.25V on samas natuke kahtlaselt palju.

                    Comment


                      #11
                      Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                      Mõõtmis tulemused:

                      Lihtsalt kui HUB on lisatoitetaga: 5.92V
                      Lihtsalt Hub on lisatoite ja seadmetega: 5.85 V
                      HUB on seadmetega ja lisatoitega arvutil sabas: 5.25 V
                      Asi on kahtlane!


                      Lihtsam on kas õige toide sebida või siis:
                      Soetada PCMCIA wifi kaart, USB hiir jätta PS2 ümeninekuga pessa! Prinerile soetada LPT kaabel ( lisad lähevad kallimaks kui arvuti ise)aga samas ongi USB pesa vaba digika jaoks..

                      Või on muid häid ideid?
                      Kõik mis liigub, see kulub!

                      Comment


                        #12
                        Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                        Mis on hubi toitepinge otse ja ainult arvuti taga olles? Lisaks mis on toiteadapteri TEGELIK väljundpinge..mõõda koormuseta...ja koormusega me ideeliselt nagu juba teame.

                        Comment


                          #13
                          Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                          Kui HUB arvuti sabas on , siis on : 0.00 V ( Tuli ka windowsi poolne veateade samasugune nagu alati kui olen proovinud hubi ilma lisatoiteta taha lükata!)
                          Toite enda pinge tühjalt: 6.12V,

                          Kuigi Selle laadijale peale kirjutatud
                          5V 500mA.


                          Ja täpsustan seda et peale hubi eemaldamist USB-st ei võta ta enam midagi taha, nagu vool oleks kadunud, teen restardi ja jälle asi ok!
                          Kõik mis liigub, see kulub!

                          Comment


                            #14
                            Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                            Mõõda hubi enda toiteahelate takistust. Vaata mis ütleb. PS! Kas see peaks üldse ilma välise toiteta töötama? Mõõda/vaata kas USB juhet pidi peaks üldse +5V jõudma HUB-ini.

                            adapteril on see 5V pinge siis mingi kindla (~500mA?) koormuse korral. Võid testida vastava takistiga kas ka nii on.

                            Comment


                              #15
                              Vs: USB-Hub tahab lisatoidet?

                              Minu lauaarvutil ja tuttava läpakal töötas ilma lisatoiteta.
                              Hubi endani arvutist ei tule midagi. nii kui selle USB-sse torkan siis on vaikus, nagu lülitaks selle USB pesa välja, eemaldasin HUBI USB-st siis pesas(arvutil) 0.00V . Tegin Restardi töötas USB pesa arvutis jälle!

                              Error mis loobib kui HUBI arvutile ilma toiteta taha lükkan on selline:


                              http://web.zone.ee/mediasever/USB.JPG?2
                              Kõik mis liigub, see kulub!

                              Comment

                              Working...
                              X