Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Plaksu lüliti skeemi otsin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Jah C++ kompilaatorist olen kuulnud ja sellekohta küsimusi pole, aga kas lihtsalt näiteks Visual Basicu koodi kompillaatoreid pole olemas?

    Comment


      #17
      felch kirjutas:
      Kui huvi on, paneks skeemi üles?
      Vast isegi oleks. Jälle ühe skeemi võrra targem 8)
      Minu kodukas

      Comment


        #18
        Võiksid panna küll skeemid üles.

        Comment


          #19
          Jah C++ kompilaatorist olen kuulnud ja sellekohta küsimusi pole, aga kas lihtsalt näiteks Visual Basicu koodi kompillaatoreid pole olemas?
          On olemas C kompilaatoreid PIC'i jaoks ja on Basicu kompilaatoreid. uidugi Visual Basicut PIC'i jaoks kompileerida on natuke raske. PIC'i jaoks on oma BAsicud välja mõeldud ja mõned kompilaatorid on isegi tasuta. Süsteem on umbes nii, et iga Basicu kompilaator kasutab veits omamoodi syntaksit ja käske. Yhine on see, et lihtsus on kõigil sama mis Basicul ikka. Olen ise kah siiamaani Basicut kasutanud, hea ja lihtne on teha, kuid kahjusk on Basicul see jama et ta ei tee programmi just kõige ratsionaalsemalt. Kõige väiksema ja kiiremini toimiva koodi saab ikka otse asmis kirjutades. ASM'i jaoks on netis isegi paar head algaja tutoriali olemas. Teine vatjant on teha Basicus soft valimis, siis kompileerida see ASM'iks ja õppida asja niimoodi.

          Comment

          Working...
          X