Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mootorid robotile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Mootorid robotile

    Mudelismifoorumis leidub vahest.


    Või pane ostukuulutus, Väga paljudel on kodus standasrdservosid, mis tavaliselt puldiga kaasa tulevad ja mida ei kasutata.

    Comment


      #17
      Vs: Mootorid robotile

      MA rohkem lootsin 2 mootorit alla saja kätte saada.

      Kas mingitest seadmetest ei oleks võimalik mootorit koos käigukastiga kasutada?
      (NT. vanad CD-ROM seadmed.)
      viimati muutis kasutaja yurac; 06 m 2009, 19:31.

      Comment


        #18
        Vs: Mootorid robotile

        Esmalt postitatud yurac poolt
        MA rohkem lootsin 2 mootorit alla saja kätte saada.
        siis sa vist ei lugenud minu postitust või vähemalt ei kontrollinud lehekülgi, mida mainisin
        Esmalt postitatud yurac poolt
        Kas mingitest seadmetest ei oleks võimalik mootorit koos käigukastiga kasutada?
        (NT. vanad CD-ROM seadmed.)
        käigukastiga mootoreid ei tea kuskil olema, aga pisikese ülekande saad kassettmakist, CD seadmete sahtli ajam on mõnel päris asjalik. mõnel seadmel on ka pea liigutamine alalilsvooluajamiga, millel on pisuke ülekanne küljes.
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #19
          Vs: Mootorid robotile

          Mul on 2 mootorit mida kasutatakse Honey Bee King II kopteris. Harjadega mootorid, kopterile tegelikult täiesti sobimatud aga ...
          Igatahes neid võin pakkuda. Otsides E-bay's sõnaga 370 super motor leiad ka pilte vidinast.
          Samast võid leida ka servosid kaaluga 7g ja hinnaga kuskil $5 või sinna kanti.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #20
            Vs: Mootorid robotile

            Esmalt postitatud yurac poolt
            Kas kelegil mõnda käigukastiga dc mootorit või servot müüa on...
            Näiteks siin on odavad sammmootorid:

            http://cyberworld.sbe.ee

            Comment

            Working...
            X