Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kivid 8031 8039

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kivid 8031 8039

    Mul digitelefonis sees sellised üks 8031 ja teine 8039

    8031 (tavalises plastik kestas) kohta on andmed olemas aga küsimuseks see et kas seda uuesti üle programmi kah annab, et kui ma ta välja tinutaks ja miskit ehitaks sellest

    Teise 8039 (kah plastik) kohta pole andmeid, et mis see endast kujutab, kas tollega sama lugu.

    Kas nendega on üldse midagi teha

    #2
    8031 on minu teada ilma sisemise programmimäluta kivi, külge käib EPROM, kus kood sees. 8039 ei ola au tunda, mingi perifeeria kontroller ehk?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      8039 kuulub MCS-48 mikrokontrollerite perekonda. Analoogselt 8031-ga ei ole tal sisemist programmimälu. Natuke inffi MCS-48 perekonna kohta:
      http://www.nyx.net/~lturner/MCS-48_Data.html

      Comment


        #4
        Mõlemil kivil olid jah akna kivid juures see 8031 tegeleb telefoni üld funktsioonidega ja 8039 on handsfree süsteemi kontroll, mille kogu kupatus eraldi plaadil.

        Comment


          #5
          Nii et 8039 annab veel kasutada ja 8031 pole siis miskit teha?

          Comment


            #6
            Mõlemal kivil olid aknad peal? Kummaline! Siis peaksid olema kustutavad ja uuesti kasutatavad. Andmelehtede järgi aga peaksid olema välise ROMiga. Seega kasutada saad küll aga pead oma koodikivi külge riputama. 1 puhver läheb ka üles.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Täpsustus et aknakivid olid kumbagil prosekal kõrval pesas, 2764 kivid

              Comment


                #8
                Seda ma juba usun !
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment

                Working...
                X