Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mida teha nüüd iPod touchiga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mida teha nüüd iPod touchiga?

    Tervist!

    Mure selline:Mul on iPod touchis programm "Nike+iPod".Polnud kaua sellega tegelenud ja ühel päeval uurisin seda ning siis äkki lõi touchi välja.Üritasin seda käima saada aga ette tuli vaid valge taust(midagi muud).Proovisin ka arvutiga ühendada aga ei midagi.

    Oskab keegi nõu anda?

    #2
    Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

    ipodile oskaks restarti soovitada, aga touchiga ma ei tea kuidas seda teha.

    Comment


      #3
      Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

      Proovisin touchile kah restarti teha.Ei mõjund küll absoluutselt ning kui ühendan arvutiga siis laadima ka ei hakka.
      viimati muutis kasutaja Schimmel59; 08 m 2009, 21:46.

      Comment


        #4
        Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

        miski firmware uuendus peaks ka sellel olema? Kui mingit üliväärtuslikku peal pole seal siis proovi uut firmwaret peale lasta.a

        Comment


          #5
          Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

          Võiks öelda,et seal on väärtuslike asju küll aga seda ma ei tea kas firmware uuendus on või ei ole.Ma tegelikult alguses arvasin,et jooksis lihtsalt kinni aga noh...ei tööta.

          Comment


            #6
            Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

            Tehakse selliseid pommikindlaid asju jah. Tal nagu voolu välja ei saa võtta seega tuleb vast oodata kuni aku tühjaks saab? Või ei tee ta mitte midagi, mitte kuidagi?

            Comment


              #7
              Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

              Reseti proovisid teha nii?

              To reset the iPhone or iPod Touch, press and hold down the Sleep/Wake button and the Home button simultaneously at the same time for at least ten seconds, then the LCD display will clear and the Apple logo appears on the black background. When Apple logo appears, reset is done.

              Comment


                #8
                Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

                Sellega ei saa mitte midagi teha.Sisse lülitades on lihtsalt mingi valge taust.

                Comment


                  #9
                  Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

                  Väheke lugemist: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=548424

                  Klassivennal ka ipod.. Rääkis mingi DFU mode-sse bootimst.
                  http://limitededitioniphone.com/how-...into-dfu-mode/

                  Comment


                    #10
                    Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

                    Jep, proovi esialgu kas saad DFU modesse. Kui õnnestub peaks iTunes pakkumba restore'i. Selle võiksid ära teha ja vaata kas siis töötab.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

                      Ma olen lasknud nüüd tal mõni päev rahulikult seista ja just siis kui tahtsin proovida igasuguseid nippe siit...siis hakkas iseenesest tööle.Vajas lihtsalt puhkust ilmselt.Aga tänana kõiki abi eest!!

                      Comment


                        #12
                        Vs: Mida teha nüüd iPod touchiga?

                        Iga iPodi puhul mis taolisel kombel skisofreenitsema hakkab on mõttekas lasta niikaua töötada (miski funktsioon küll ei tööta sel ajal) kuni aku täiesti tühi, et enam pilti ette ei võta. Mul olnud mõnel juhul ka nii, et absoluutselt ükski näppimine/ühendamine ei aita, ekraanil on vaid algmenüü. Siis pole muud kui oodata . mp3 mängija puhul olen ka mõne päeva pidanud ootama ja siis on asi taas OK, see reseti tegemine ei aita sel juhul midagi.
                        -superradical-

                        Comment

                        Working...
                        X