Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

    boiler sai puhastatud kevadel sodist, aga nüüd on tekkinud mingi pirin või tirin, ei oskagi öelda mis heli see täpselt on. see heli tuleb kuidagi sealt kus tal see skeem vms on.

    boiler on 1,5kW ja 100L

    #2
    Vs: miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

    äkki on sinna skeemi peale vett läind kuidagi ja siis on lühises miskit ja sirisebki

    Comment


      #3
      Vs: miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

      täiesti võimatu, mul kusagilt ei leki midagi. ta piriseb nii et paar tundi on vait ja siis nagu pisike kell teeb tirr sees mingi 10 minti ja on jälle kuss. samas jah see punane tuli ei põle, aga sellel pole vist suurt vahet. piriseb siis ka kui tuli põleb.

      kas on vahet, mul on horisontaalne boiler

      * homme valges kisun selle kaane maha, uurin üle

      Comment


        #4
        Vs: miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

        Ehk on hoopis sama probleem. Mul näiteks piuksub kaeblikult ja valjusti, kui surve järsku langeb (näiteks külmaveekraani järsult avades või kempsus vett lastes. Ka naabrite lahistamised on klapist kuulda.
        Harjutamine teeb harjutajaks.

        Comment


          #5
          Vs: miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

          kas tagasilöögi klapp on vahel? Lihtsalt hakkasin mõtlema, et eelmised kasutajad ütlesid, et WC potis vett lastes mõjub see ka boilerile. Niipalju, kui mina tean, ja kuipalju minu koogika võtab, eeldan, et WC potti läheb ainult külm vesi, mitte soe.
          Ja see pinin võib tõesti tulla tagasilöögi klapist, või siis surveklapist, kuidas võtta
          viimati muutis kasutaja ccayser; 28 m 2009, 01:15.
          It works better if you plug it in

          Comment


            #6
            Vs: miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

            Aravavasti sis kütmise ajal ta piriseb...kui pirisema hakkab, proovi korraks välja lülitada...pakun et pirisemine jääb vait...kui nii, sis tuleb see pirin elektroonikast.

            Comment


              #7
              Vs: miks boiler tiriseb vahest kuigi ta nagu ei küta

              osades boilerites on mingi elektroonikaplokk ja see annab aeg-ajalt boilerile katlakivi eemaldavat signaali ,ilmselt väristab seda vms.

              mul endal selline 200 liitrine 7 kW keldris
              ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

              Comment

              Working...
              X