nii, kas kaitsed peavad olema võrdsete ampritega? mul miskit pärast kaitse lamp ei kustu vaid põleb koguaeg aga kaitsed on 4a ja 5a.
Teade
Collapse
Foorumi reeglid.
Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less
estonia um 010
Collapse
X
-
Estonia sulavkaitsmed on 3.15 A loomulikult mõlemad.
See, et sul kaitse lamp ei kustu pole sellel mingit seost sulavkaitsmetega. Ilmselt on sul üks kanalitest (kui traffo undab tavalisest kõvemini siis on see kindlasti nii) vigane või väga väikese tõenäosusega (tõesti väga harva esineb) kaitselülitus ise jamab.
-
Sisendocad on:vasak kanal-3,parem-5.Mass-2.Kuid sul võib vabalt jamada ka kaicelülitus.Seda saab ühest vändast tuimemax keerata,peast ei mäleta,a võin kodust skeemilt vaadata.Mul pani igatahes kaicelülitus täiega kala.Kui sa tallinlane oled,siis võid skeemi ka saada...Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
Mina ei oska,sest mina ei ole loll.
Comment
-
See skeem ei ole üldse lihtne, vist oli lahendatud kuue opvõimuga? Anyway, minu praktikas on yks kord juhtunud, et kaitselülitus on sisse põlenud... Küll aga ülejäänud juhtudel kui tuli ära ei kustu, on olnud võimendi surnud... Mõõda pinget väljundireleel enne kontakti või kanali väljundis... Kui see erineb ühel kanalil väga palju nullist (on kas + või - toite lähedal), siis on antud kanali transid läbi... Üle jääb kas kanal ära parandada(üpris advanced värk, et eelvoolid normi saada, on vaja tihti suurt hulka transse mõõta/proovida) või lihtsalt selle kanali toide maha lõigata ja töötada ühel kanalil... Siin foorumis oli vist enne üks selleteemaline topic?
Comment
-
Tegelikult on skeem lihtne,(olen neid 010´id üle 20ne tüki ellu äratanud) kuigi ammugi mitte kompaktne! Veneajalõpp - hakati igasugu totrusi kokkuhoiu pärast tegema. Kaitselülitus on kolmel opil plus transistor, mis jälgib alalisvoolu teket väljundis.
TO: FAKER
Kui oled tallinna inimene ja soovid endiselt aparaadile hääled sisse puhuda, siis võiksin sind aidata, meili mulle rom@starline.ee lepime tingimustes kokku.
Comment
-
Varasemad S-90sed olid 4-oomised (35AS-212,35AS-012 j.n.e), uuemad siis 8-oomised (s-90B,S-90D,s90F j.n.e.)
Tehti ka S-100 - sama mis s-90 ainult kesksageduse valjuhääldis kasutati magnetvedelikku, mis tõstis passivõimsust 10W võrra.
Estoniale sobivad suurepäraselt S-90ned, 4-oomiste puhul tuleb ainult korraks lõpvõimul kaan maha võtta ja teha väike chiki piki. 4-oomised ei põleta lõpptranse maha (see võimendi oligi algselt 4-oomiseks projekteeritud).
Comment
Comment