Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

estonia um 010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia um 010

    nii, kas kaitsed peavad olema võrdsete ampritega? mul miskit pärast kaitse lamp ei kustu vaid põleb koguaeg aga kaitsed on 4a ja 5a.

    #2
    Estonia sulavkaitsmed on 3.15 A loomulikult mõlemad.
    See, et sul kaitse lamp ei kustu pole sellel mingit seost sulavkaitsmetega. Ilmselt on sul üks kanalitest (kui traffo undab tavalisest kõvemini siis on see kindlasti nii) vigane või väga väikese tõenäosusega (tõesti väga harva esineb) kaitselülitus ise jamab.

    Comment


      #3
      ei täiesti vaikne on aga lamp ikkagi põleb! aga nende vene otsi on munn teha mis sisendis käib äkki keegi oskab skeemi anda nende jaoks need veneotsad siuksed ei ole igalpool ühesugused

      Comment


        #4
        Proovi kõlari juhtmed tagant lahti ühendada ja proovi siis, võib olla lihtsalt juhe lühisesse läinud. Rohkem ei oska midagi lisada võimendit nägemata.

        Comment


          #5
          keegi teab millised on õiged sisendi otsad sellele isendile? sest need vene junnid on kõik erinevat moodi tehtud

          Comment


            #6
            Sisendocad on:vasak kanal-3,parem-5.Mass-2.Kuid sul võib vabalt jamada ka kaicelülitus.Seda saab ühest vändast tuimemax keerata,peast ei mäleta,a võin kodust skeemilt vaadata.Mul pani igatahes kaicelülitus täiega kala.Kui sa tallinlane oled,siis võid skeemi ka saada...
            Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
            Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

            Comment


              #7
              no peaaegu tallinnlane aga netis ei saa kuskilt lülituse skeemi?

              Comment


                #8
                See skeem ei ole üldse lihtne, vist oli lahendatud kuue opvõimuga? Anyway, minu praktikas on yks kord juhtunud, et kaitselülitus on sisse põlenud... Küll aga ülejäänud juhtudel kui tuli ära ei kustu, on olnud võimendi surnud... Mõõda pinget väljundireleel enne kontakti või kanali väljundis... Kui see erineb ühel kanalil väga palju nullist (on kas + või - toite lähedal), siis on antud kanali transid läbi... Üle jääb kas kanal ära parandada(üpris advanced värk, et eelvoolid normi saada, on vaja tihti suurt hulka transse mõõta/proovida) või lihtsalt selle kanali toide maha lõigata ja töötada ühel kanalil... Siin foorumis oli vist enne üks selleteemaline topic?

                Comment


                  #9
                  Tegelikult on skeem lihtne,(olen neid 010´id üle 20ne tüki ellu äratanud) kuigi ammugi mitte kompaktne! Veneajalõpp - hakati igasugu totrusi kokkuhoiu pärast tegema. Kaitselülitus on kolmel opil plus transistor, mis jälgib alalisvoolu teket väljundis.
                  TO: FAKER
                  Kui oled tallinna inimene ja soovid endiselt aparaadile hääled sisse puhuda, siis võiksin sind aidata, meili mulle rom@starline.ee lepime tingimustes kokku.

                  Comment


                    #10
                    seda et keegi teab üldse kui võimas see võim on? kas s90 ned toidab ära?

                    Comment


                      #11
                      Loomulikult toidab ära.AGA:s-90-d on minu mäletamist mööda 4-oomised,estonia tahab aga väljundisse mitte alla 8oomi.Nii et ära tee,põleb maha.Olen ise 4-oomistega estonia lõputranzid maha põletanud.
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #12
                        S-90 on ka 8 oomiseid
                        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                        Comment


                          #13
                          Varasemad S-90sed olid 4-oomised (35AS-212,35AS-012 j.n.e), uuemad siis 8-oomised (s-90B,S-90D,s90F j.n.e.)
                          Tehti ka S-100 - sama mis s-90 ainult kesksageduse valjuhääldis kasutati magnetvedelikku, mis tõstis passivõimsust 10W võrra.
                          Estoniale sobivad suurepäraselt S-90ned, 4-oomiste puhul tuleb ainult korraks lõpvõimul kaan maha võtta ja teha väike chiki piki. 4-oomised ei põleta lõpptranse maha (see võimendi oligi algselt 4-oomiseks projekteeritud).

                          Comment


                            #14
                            aga seda et mittu vatti võimendi on ntx mis on maksimaalne võimsus kõlarite jaoks? äkki toidab s150 ka ära?

                            Comment


                              #15
                              Mis tähendab toidab ära ??? Suur kõlar teeb alati paremat häält kui väike isegi kui sinna ainult 1/10 võimsust sisse lasta
                              Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                              Comment

                              Working...
                              X