Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

bluetooth saatja

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    bluetooth saatja

    tahaks endale ehtiada väikse bluetooth seadme PSP jaoks ,et juhtida mõndasid seadmeid.
    eestis seda müügil pole nagu ikka ja kui oleks siis hirm kallis.
    asi peab olema väike,tikku topsist suuremat ei taha väga.
    kas keegi head väikest skeemi teab?ja kui pallju siuke asi ummbes maksma läheb?ise mõttlesin äkki saab silmana kasutada telefonist vällja joodetud bluetooth silma.

    #2
    Vs: bluetooth saatja

    Lisaks õigekirjale on sul veel mõisted sassis. "Silma" all pead vist silmas siiski IRDA transiiverit. Sinikiku on siiski raadiolainetel põhinev ühendusviis.

    PS! Mingi seade millegi juhtimiseks ei ole just väga täpne kirjeldus, et midagi soovitada saaks.

    Comment


      #3
      Vs: bluetooth saatja

      saata näiteks enda muusikat kuskile seadmesse millel on ka bluetooth suhelda telefoniga vahetada andmeid jne.
      midagi siukest >
      Sony PSP Bluetooth This is a very cool accessory, the BT450Px (or i-PHONO mini). This Bluetooth dongle connects to your PSP and transmits all audio to Bluetooth headphones. The dongle is BT v1.2 and A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) compliant. via Akihabara News

      Comment


        #4
        Vs: bluetooth saatja

        Peaks vist sobima ebay.

        Comment


          #5
          Vs: bluetooth saatja

          Ma kardan, et selle asjaga on ka nii, et kui pead selle ehitamiseks siit abi küsima, siis ehita parem midagi muud. Liiga teadmismahukas projekt, nõuab protokollide tundmist ja ligipääsu mitmekihilise trükiplaadi tootmisele jne.

          Väheke lihtsama projektiga juhtimiseks olen küll kokku puutunud - üks tuttav tegi mudelautole juhtimise bluetooth headsetiga -DTMF toonide saatmisega Moblal vajutas nuppe ja vastuvõtja võttis DTMF vastu, dekodeeris ning andis seadmele käsklusi. See oleks suht lihtsalt tehtav ja headseti isegi ei pea laiali lammutama.

          Comment


            #6
            Vs: bluetooth saatja

            ma ei taha aind heli saata vaid juhtida muid assju nt telefoni arvutit ja muid assju .

            Comment


              #7
              Vs: bluetooth saatja

              Esmalt postitatud henri503 poolt
              ma ei taha aind heli saata vaid juhtida muid assju nt telefoni arvutit ja muid assju .
              http://www.abbreviations.com/AIND

              http://www.morewords.com/word/assju/


              Krt, ma ei saa aru mida Sa öelda tahad.

              Comment


                #8
                Vs: bluetooth saatja

                Henri, loe palun kasutaja Cyrix vastuse esimest lõiku ja talita, nagu seal öeldud. Kunagi ehk jõuad ka BT-ini.
                Alustada võid õigekirja õppimisest.
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #9
                  Vs: bluetooth saatja

                  Sulle anti link, kust saad selle seadme osta.
                  Sul on olemas link, kust Sony enda seadet osta.
                  Mis sul veel puudu on?
                  Kui selle seadme tegemiseks oleks olemas "lihtne skeem" siis oleks neid seadmeid ka kogu internett täis ja neid saaks veel odavamalt osta.

                  Kui tahad midagi ehitada, siis ehita alustuseks kõrvaklapivõimendi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: bluetooth saatja

                    Esmalt postitatud henri503 poolt
                    ma ei taha aind heli saata vaid juhtida muid assju nt telefoni arvutit ja muid assju .
                    Need väljatoodud asjad tunduvad olevat ainult heli üle bluetoothi saatvad jubinad. See tähendab, et saad oma PSP-st kuulata musa jne bluetooth kõrvaklappidega. Piltidelt on ju selgelt näha, et jubin läheb kõrvaklapiauku tavalise 3,5mm stereo pistikuga.

                    Mulle jääb küll arusaamatuks, kuidas sa sellega midagi juhtida saaks.

                    Muidugi on võimalus kirjutada programm PSP-le, mis muundab klahvivajutused mingiteks kindlateks helisignaalideks, lisaks veel programmid arvutile, telefonile ja muudele assjudele, mis siis saadavast helisignaalist õige käsu välja loevad

                    Kirjuta kõigepealt need programmid valmis - ma olen suht kindel, et kui proged on valmis, siis pole enam rahaliselt mingit probleemi see Sony originaaljunn ära osta.

                    Üldiselt simpel

                    Edit:arvutiga on lihtsam - ostad BT headseti ja ühendad selle peale väikest lõhkumist arvuti line in-iga, aga telefonil ja muudel assjudel tavaliselt pole sellist auku
                    viimati muutis kasutaja erxxx; 29 m 2009, 10:08.

                    Comment


                      #11
                      Vs: bluetooth saatja

                      500kr mingi junni eest maküll maksma ei hakka !parem teen ise .
                      PSP-el on lihtsalt siuke pesa kus on 3.5mm kõrval ka veel üks pesa mille kaudu annab veel assju juhtida ,muidu ei saaks kõrvaklappe sinna enam pannakui see kolakas seal ees selleks ka see 3.5mm seal.
                      ega ma heli hakka saatma ja netis on vastavad proged olemas mis toimivad psp peal.mõni pilt kah siis saate aru. kui mõnel telefonil on võimalus juhtida bluetoothi abil teist telefoni millel on bluetooth sisse lülitatud ,vot sellist assja on vaja ehitada.

                      Comment


                        #12
                        Vs: bluetooth saatja

                        Henri, kõipealt sa peaksid ise ka endale selgeks tegema, mide see jubin konkreetselt peab tegema hakkama. See väljend, et "asju juhtima".. kas mõtled et sa paned sellega kohvitassi lendama? Või ets ul hakkaks arvuti keset tuba tantsima? vot täpselt niipalju on sinu jutus hetkel aru saada. Sea endale mingi konkreetne siht, midaa sa selle jubinaga peale tahad hakata(nt. et tahaksid sellega telefonist smsi saata, arvutis muusikat vahetada, vms.). Siis meil oleks võimalik sind aidata. Ja nagu on ka mõnes eelmises postituses kirjas, see on sinu jaoks liiga raske projekt nagu näha. Siinsed foorumlased on küll lahked ja toredad, aga see ie tähenda, et nad hakkavad kogu tööd sinu eest ära tegema, ega ju?

                        Comment


                          #13
                          Vs: bluetooth saatja

                          no aga said aru ju enam vähem ,telefoni arvutit ja muid assju tahan lihtsalt ühe assjaga juhtida.ega ma teda ju mitme kortsest plaadist tegema pea see ju ruumi kokku hoiu mõttes vist aind .

                          Comment


                            #14
                            Vs: bluetooth saatja

                            Tegelikult kui juba ehitamiseks läks, siis ma käiks oma mure ka välja. Oleks vaja ehitada sidesatelliit. Noh et saaks sidet pidada ja televisjooni edastada ja assju juhtida. Päikesepatarei on olemas, annab välja 20 milliamprit. Hea oleks kui saaks alla 300 krooni. Väga suur ei tohiks ka olla, võiks taskusse mahtuda. Kokku ehitaks siis kolm tükki.
                            Lisavarustusena oleks veel vaja laenata/ehitada/osta süstik, millega need orbiidile viia. Miski 50 krooni eest võiks selle saada.

                            Ma pole küll varem satelliiti ehitanud, aga how hard can it be?

                            Comment


                              #15
                              Vs: bluetooth saatja

                              Mul ülehomme läheb üks suurem orbitaal ülesse. 2 õltsi eest kruviks Sinu katseeksemplari külge sinna. Solarit ää raiskama hakka, toide on minu poolt. Saada mida tahad.

                              Comment

                              Working...
                              X