Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Laser

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laser

    Vot selline asi siis http://www.youtube.com/watch?v=B2mEpnogUMI ise olen juba 2 dvd kirjutaja pead tavalise taskulambi sisse ehitanud aga sellist efekti küll pole. Kaugele näitab raibe ikka küll, aga kuumaks läheb ainult läätse kinnihoidev mettall kest. Lihtsalt huvi tekib kuidas see asi käib . või on seal pealkiri vale ja hoopis teised võimsamad laserid kasutusel
    Hammaste Tundlikus tekkis suvel - Hambaarst soovitas vähem tüli norida..

    #2
    Vs: Laser

    Mul lääts ja kogu kinnitus on poe laser võttmehoidja oma . see mingi 30 eeku junn ja ots on regullitav. olen proovinud aga ei mõhkugi.Seal videos on vooluks märgitud 600ma ,vist oli aga mul jookseb 2 aa patarei pealt . äkki see ka vaja kuidagi teisiti teha?
    Hammaste Tundlikus tekkis suvel - Hambaarst soovitas vähem tüli norida..

    Comment


      #3
      Vs: Laser

      Esmalt postitatud henri503 poolt
      ära aind silma näita muidu peab prillid ostma
      Milleks?
      Siis on vaja lihtsalt Braille kirjas arvutit.

      Comment


        #4
        Vs: Laser

        Esmalt postitatud A.R. poolt

        Siis on vaja lihtsalt Braille kirjas arvutit.


        Ega prillid suurt jah enam päästa!
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: Laser

          Ilma kaitseprillideta ärge jännake, see ei tasu end ära.
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            Vs: Laser

            Las teeb mis tahab. Pärast aga ärgu küsigu, et miks ma pime olen.
            Inimene kes natukenegi silmanägemist kalliks peab, ei hakkaks sellist teemat või seda laserijura üldse tegemagi.
            viimati muutis kasutaja Elektrik; 11 m 2009, 11:40.

            Comment


              #7
              Vs: Laser

              Laser on ikkagi selline, millega päris mängida ei soovitaks. Ühel inimesel, kes oli ka kunagi laseriga mänginud, on nüüd silmnägemises mustad täpid kogu eluks(sest kiir sattus kogemata silma). Omalt poolt soovitaks ka kaitseprille ja kui tegeleda, siis sellises kohas, kus ei oleks peegeldavaid pindasid ning elus olendeid, kellele juhuslikult kiir võiks silma sattuda.
              It works better if you plug it in

              Comment


                #8
                Vs: Laser

                Kõige hullemad on IR laserid, mida silmaga ei näe, aga silmatabamise korral võib tagajärg olla pöördumatu. UV laserid on õnneks veel küündimatute eest kaitstud.
                Ärge mängige.

                Comment


                  #9
                  Vs: Laser

                  No 200mW on õhus juba näha, UV laseri puhul eelis et paljud asjad helendavad selle toimel. Võimsamad IR laserid on suurtes lasercopy masinates, näinud kuni 1,2W isendeid(A2 copy).Parem aga hangi videoprillid ja CCD kaamera. Näeb IR-i ka. Ja silmad jäävad ka alles. mõnesaja eegaga saad uue säästu kaamera, silmi aga mitte.
                  Aga kui mängida siis ettevaatus abinõud.
                  Laser fikseerida kindlalt.
                  Mitte kunagi sattuda laseri ette.
                  Eeemaldada peegeldavad objektid ruumist.
                  Kasutada NO isetagastuvat lülitit laseri toites.
                  Laseri poolsesse seina peaks paigutama samet riide vms musta matt pinna et vältida peegeldust.
                  Pimedaks jäämiseks piisab väikesest välgatusest DVD romist ja see ei pea olema otse vaadatuna vaid ka peegeldus.
                  Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                  1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                  2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Laser

                    Endal on veel silmanägemine alles , aga ega ta tõesti mänguasi ei ole.Kurvaks teeb see et need õpetused on youtubes üleval. ja igaüks kes endale sellist asja tahab teha , saab ka selle.
                    Hammaste Tundlikus tekkis suvel - Hambaarst soovitas vähem tüli norida..

                    Comment

                    Working...
                    X