Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

    Tervist, praegu jaman siin sellega et saaks mobiili mikrofoni kasutada skype jaoks, kuna neid moblajuppe on veel küll, siis tahtsin ühe mikri panna läpakale. Olen kindel et mobiili mikrofonid on tavalised elektreedid, seega ei tohiks ju probleem olla, ühe raadio seest võetud elektreedi ühendamisega sain hakkama, ja töötab, aga nüüd mobiili mikritega ei saa kuidagi õiget heli kätte, raginad praginad, undamised ja põrinad jms on olemas. Kuna mikrofoni pistik on sama nagu klapi pistik ning pesa sama, siis on kas üks neist klemmidest teisega kokku ühendatud või kasutusest väljas, sest mikril ju kaks klemmi. Pole kindel kas võisin eksida mikrofonide tüübi suhtes ja pistiku klemmidega, aga see elektreet mis toimima hakkas on kodus ja seda ei saa uurida veel.

    Enda läpakal on mikker olemas, aga vaja õele midagi aretada. midagi sellist et see sama stereo pistik (3 eegune), mis sinna läpaka mikri sisendisse läheks, selle sama pistiku sisse panna juba see elektreet, et mingit juhtmejama poleks ja ette ei jääks, ning vajadusel saaks teiste läpakate sisse torgata, selle mikriga pistiku.

    Kui olen mikrofoni valikul rangelt eksinud, siis öelge kohe, siis pean hakkama kuskilt odavat ja väikest elektreeti otsima, kuid praegu stereo kaabliga olen kolme juhtme vahel igat varianti proovinud ja ei saa toimima ja olen mitut mikrofoni proovinud, võibolla on need kõik katkised olnud, aga võibolla olen kogu asjast valesti aru saanud, et targemaks saada, ma siia pöördungi.
    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

    #2
    Vs: Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

    Kas need mikrid eraldi toidet ei taha?

    Ehk õnnestub mingeid tavalisi nööp kõrvaklappe kasutades piisavalt hea tulemus saavutada.

    Comment


      #3
      Vs: Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

      Need tavalised elektreedid kindlasti ei vaja eraldi toidet ja ei vaja ka eelvõimu, sest kõik tavalised arvutimikrofonid ongi sellised, et pistikust läheb juhe otse mikrofonide klemmidele. Nööpklappidega võib ka midagi õnnestuda, aga need natsa suuremad kui väikesed elektreedid, mida poes müüakse, ja ideepoolest on ka ned elektreedid suurevõitu, kuid kui mobiilimikrofoniga ei saa vedu siis tuleb ikkagi mingi õigem asi sinna panna.
      See asi ongi kahtluse all, et kas mobiiltelefoni mikrofon toimib nagu tavaline elektreet, kui toimiks siis oleks hea, sest mobiili mikrid on nii väikesed, et neid hea paigutada igale poole.
      Kunagi väga ammu tegin ei tea kuidas, köögiraadiole mikrofoni sisendid ja kasutasin kahte nokia mikrofoni, ning saavutasin stereoheli läbi mikrofoni, ja laivis, mitte lindile, järelikult kuidagi peaks saama, sest köögiraadiot ümber ei ehitanud, vaid otsisin sobivad kontaktid kuhu ühendada, ma ei mäleta ainult kuidas.
      Kui mobiilimikker on tõesti liiga erinev tavalistest arvutimikker-elektreetidest ja ei sobi asenduseks, siis tuleb muu tee leida.
      Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

      Comment


        #4
        Vs: Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

        Uuemates moblades on kasutusel üldse digimikkrid, nendega pole väga lootustki.

        Comment


          #5
          Vs: Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

          omal juba kena 5 aastat moblamikrofon arvutil taga ja funkab nagu kulda, kvaliteet parem kui mingitel poes müüdavatel junnidel

          Comment


            #6
            Vs: Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

            Esmalt postitatud Eggy poolt
            Uuemates moblades on kasutusel üldse digimikkrid, nendega pole väga lootustki.
            Pole kindel millised neist mikrid mul siis digimikkrid on, aga eks ma katsetan need kõik vanad nokia mikrid üle, et ehk olen jamanud koguaeg katkiste mikritega, või olen mingi valeühendusega hoopis midagi läbi lasknud, ma ei tea kui tundlikud need olla võivad ka jootekolbi kuumusele.

            Esmalt postitatud Kaits poolt
            omal juba kena 5 aastat moblamikrofon arvutil taga ja funkab nagu kulda, kvaliteet parem kui mingitel poes müüdavatel junnidel
            Seda ma tahtsin kellegi käest kuulda, tähendab et ei tohiks üldiselt probleeme tekkida.

            Kindluse mõttes küsiks, klemmide kasutuse ära. Juhtmest otsikupoole on kolm klemmi. juhtmepoolne on maandus, siis keskel on klemm ja otsas on klemm. Otsas oleva klemmiga juhe on tundlik, tähendab mikri klemmidest tuleb see sinnakeskele pana, aga teine mikri klemm, kas tuleb panna maaga kokku, või selle keskmisel klemmil oleva juhtmega. mõningaid otsikuid olen näinud, millel maa on keskmise klemmiga juba koos, ag ama ei tea kas see mikrile mõeldud. Küsin need lihtsalt kindluse mõtes üle, sest kui juba teisi mikreid katsetan siis kohe tahaks õigesti ühendada ja mitte katsetada
            Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

            Comment


              #7
              Vs: Mobiiltelefoni Mikrofon Arvutile (Skype kõnede jaoks)

              Lükkan selle tühise teema kokku ja ütlen mis sai. Igaljuhul sain tööle, ma olin vist koguaeg ikkagi valesti ühendanud, kõik versioonid vist proovisin läbi, aga siis kui õige versioon korraks oli, siis vist oli mingi muu viga, täna panin kaks klemmi omavahel kokku otsikul, mis klappidel peaks sümboliseerima paremat ja vasakut kanalit, GND läks ka mikri GNDsse ja teine klemm kahe kokkuühendatud kanali külge ja hakkas toimima. Ostsin sellise stereo pistiku, mis on lahtivõetav ja nurgaga suunatud, koht kust peaks juhe tulema, seal ilutseb mul nüüd mikker, mugav pisike asi lükata külge läpakale millel ei ole mikrit sisse ehitatud ja suunda saab ka muuta. Heli ei olnud nii hea nagu mu läpaka originaalmikril, sest originaal püüab ka kõrgemaid toone, vendi hääl kostab sisse, see moblamikker on natuke tuhmim ja seda häält läbi ei lase, aga täitsa ok on see vajalike skaibi kõnede jaoks. Pistik, mille sisse panin selle mikri, on selline, ainult stereo versioon: http://www.oomipood.ee//t_pics/831305.jpg
              Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

              Comment

              Working...
              X