Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Canoni RC-5 pult

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Canoni RC-5 pult

    Tegu Canoni juhtmevaba (RemoteControl) puldiga. Tootab ilmselt impulsiga läbi IR dioodi.

    Ostsin sellise puldi aga maksimaalne kasutusala 5m jääb lühikeseks. Tekkis idee, et kui sinna panna mõni võimsam IR Led siis peaks see pisike sensor kaameral ilmselt paremini/kaugemalt nägema seda pulti?
    On see väga jabur idee või võiks asjal jumet olla?
    Poodi ka ei saa tagasi viia kuna asi iseenesest toimib (aga liiga lähedalt)

    #2
    Vs: Canoni RC-5 pult

    Soovitus: müü maha ja osta mõni teine, mis toimib kaugemalt. Konkreetne pult on tehnoloogiliselt tasakaalus ja ühe jupi vahetus võib selle tasakaalu rikkuda. Tulemus võib olla see, et pead ikkagi uue puldi ostma. Aga vana ja rikutud tehnoloogilise tasakaaluga pulti ei taha enam keegi...
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Canoni RC-5 pult

      Sai täna veidi müratud ja tulemuseks on Canon r350le ja ülespoole mõeldud remote seadeldis puldiga, mille toimimisala on u 100m ja ei vaja otsenähtavust. st võin pilti teha ka seinatagant vajutades
      (Sai kokku laulatatud juhtmevaba patareidega töötav uksekell ja seesama canoni rc-5 pult).
      Mõlemad seadeldised on ilmselt rikutud tehnoloogilise tasakaaluga kuna ei vasta enam nende sihtpärasele kasutusele, samas pole seda enam plaan ka kunagi müüa (aga kuna idee on hea siis miks mitte just müüma hakata).
      Tänud kaasa mõtlemast (vasaraonule; canon pole antud muldelile pikema tööraadiusega pulti välja mõelnud)

      Comment


        #4
        Vs: Canoni RC-5 pult

        Vaata ka seda teemat.
        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

        Comment


          #5
          Vs: Canoni RC-5 pult

          hmm ... analoogne teema
          mul oli see enda jaoks vähe lihtsamalt (loe vähemate teadmistega elektroonikast lahendatud).
          Minu idee eeliseks on see, et vastuvõtja ei pea asuma fotoka küljes, mitte et seda vaja läheksm aga oleks ma enne selle teema leidnud poleks ise hakanud leiutamagi

          Comment

          Working...
          X