Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

y 7111 läbi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    y 7111 läbi

    Tere!
    Olemas siis selline võimendi.Mõlemas kanalis läbi vt4 ja vt20,kuidas nad saavad korraga läbi olla.Mis selle võis põhjustada?Kas toitest? ???
    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

    #2
    Mustad on ka toites r3,r4,r5:mustad sellepärast vist,et võim läks lühisesse(mõlemad kanadlid,läbi vt4 ja vt20),lühise võis põhjustada heilviivitusrelle väljundis.
    See on minu arvamus,kas on see ka võimalik või on mingi muu tülitekitaja ???
    Ette tänades igasuguse vastuse eest
    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

    Comment


      #3
      Võin ta sul ellu äratada, kui oled huvitatud siis meili rom777@hot.ee

      Comment


        #4
        Noh kas sa akkad.ise olen 45km tartust lõuna pool.
        Tegelt asi nagu nii,et kui ma ta ise ellu oleks äratand siis oleks pidanud saama s-90-se.Kahjuks asi ei osutunud nii lihtsaks kui ma arvasin olevat
        Igasugused soovitused oleks küll oodatud selle võimuga seoses
        Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

        Comment


          #5
          Olen proovinud paar korda neti teel aidata parandusega aga sellest pole midagi valja tulnud peaaegu sama mis abotdi tegemine telefoni teel. Aga ok ma vaatan homme skeemi ja uurin pisut, proovida ju vxib.

          Comment


            #6
            Rom-Siin on ka see skeem http://knn.cjb.net/
            Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

            Comment


              #7
              Vs: y 7111 läbi

              Esmalt postitatud mako poolt
              Noh kas sa akkad.ise olen 45km tartust lõuna pool.
              Tegelt asi nagu nii,et kui ma ta ise ellu oleks äratand siis oleks pidanud saama s-90-se.Kahjuks asi ei osutunud nii lihtsaks kui ma arvasin olevat
              Igasugused soovitused oleks küll oodatud selle võimuga seoses
              Elan Tartus ja poegadele tegin taolise võimu korda, asi seda siis korrata ole! aigarsgraps@yahoo.com

              Comment


                #8
                Vs: y 7111 läbi

                Võiks ikka teema kuupäeva (ja aastat!) ka vaadata - 3a vana lugu. Oled ehk AK foorumist tuttav kasutaja "kokku123" ? Ta kaevas ka eriti vanu teemasid üles...kuni bänni sai.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment

                Working...
                X