Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

    Mis keemiaga saab lahti hästi peenikeste juhtmete (nagu nööpkõrvaklappidel) isoleerlakist?
    Atsetoon ja piiritus ei mõju, lihtsalt kampolis kuumutamine ka mitte. Hästi peenikeste kiududega juhtmed on, mehhaanliselt kah ei saa.

    #2
    Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

    Ma olen tavaliselt põletades puhtaks saanud lakist ja siis tahm näppudevahele ja kampolist läbi hakkab tina külge küll. Keegi soovitas siin vist kunagi aspiriinitabletti kah sellejaoks. Ise proovinud pole.
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

      Esmalt postitatud ainpaasalu poolt Vaata postitust
      .... Keegi soovitas siin vist kunagi aspiriinitabletti kah sellejaoks. Ise proovinud pole.
      ...ja mina aspiriini asemel veel üht muud nippi, mis siiski sobib rohkem mähisetraadi puhul ja mitmekiulisega ilmselt mitte nii hästi. Teema oli siis selline:
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #4
        Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

        Aspiriinitablett on hea, aga koos kampoliga. Ja pisut hööruma peab ka: thtis, et hape (=aspiriin ei jääks juhtmetele). Hais on jube , aga tuulutada saab ka.

        Comment


          #5
          Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

          Hoia juhtmeotsa kampoli sees ja samal ajal kuumuta seda tinase kolviotsaga, kuni näed, et tina hakkas külge.
          See on minu meetod selliste juhtmete puhul.

          Comment


            #6
            Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

            Mul samalaadne küsimus, kõrvaklapid, see voluumi regulaator läks puruks ja nüüd tahaks juhtme lihtsalt kokku panna, ilma selle regulaatorita.
            Sees on siis 4 pisikest traati, punane, kollane - sinine, roheline.
            "Otseühendus" peaks võimalik olema ? Põletasin ka traadid puhtaks ja keerasin omavahel värvid kokku aga piuksugi ei tule.

            Või on see mingit teist tüüpi juhe ? See juhe on värviline traat ümber ja traadi all on mingi kiud-riie mis ära põleb lihtsalt.

            Comment


              #7
              Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

              Esmalt postitatud MegaX poolt Vaata postitust
              Mul samalaadne küsimus, kõrvaklapid, see voluumi regulaator läks puruks ja nüüd tahaks juhtme lihtsalt kokku panna, ilma selle regulaatorita.
              Sees on siis 4 pisikest traati, punane, kollane - sinine, roheline.
              "Otseühendus" peaks võimalik olema ? Põletasin ka traadid puhtaks ja keerasin omavahel värvid kokku aga piuksugi ei tule.

              Või on see mingit teist tüüpi juhe ? See juhe on värviline traat ümber ja traadi all on mingi kiud-riie mis ära põleb lihtsalt.
              Võibolla iga värv ei klapi, ja võibolla on kinni jootes parem tulemus, sest selliste juhtmete kokkukruttimisel on mulgi olnud probleem ühendus saavutada, isegi kui lakk on silmajärgi põlend, siis ainult väga kõvasti kruttides saanud alles ühenduse, jootes kõige parem. reeglina tuleb klapiotsikust kolm signaali, vasak, parem ja mass, kui kahesooneline kaabel, siis massid on mõlemal ühised, tee kindlaks kas helisignaal jõuab kummagisse kanalisse, siis eeldan et silmaga on eristatav ka see kuhu läheb parema klapi juhtmed ja kuhu vasaku omad, usun et värvid peaksid igaljuhul klappima, aga kontrolli, ehk on peale volume potet kasutatud kül samu juhtmevärve, aga ei klapi õigesti, vaata selle järgi et parema kanali signaal paremasse jõuaks ja vasak vasakusse. see ei tohiks nagu keeruline olla. kui on keeruline siis lisa mingi pisike pilt.
              Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

              Comment


                #8
                Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

                Tänud, sain asja siiski korda, aga nüüd sain meki suhu ja tahaks regulaatori ka tagasi vahele toppida
                "Out" on ots, kuhu klapid lähevad ja "In" kust 3.5 ots tuleb , jah ?

                Comment


                  #9
                  Vs: Juhtmete isoleerlaki eemaldamine

                  Peaks nii olema küll jh...Vaata, et vasak ja parem kanal segamini ei lähe
                  It works better if you plug it in

                  Comment

                  Working...
                  X