Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Termomeetri LCD kontaktriba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Termomeetri LCD kontaktriba

    Võtsin ühe hiinaka autotermomeetri lahti, seisis nii pool tundi ja panin kokku. Miskipärast ei taha LCD enam kuidagi pilti näidata. LCD ja PCB vahel selline roosa-keskel-must (kummi?)riba, nagu ikka. PCB rajad, mis vastu kontaktriba lähevad on üsna suured, selles mõttes pole seda ka raske valesti panna. Proovisin ühtlast survet tekitada ja nihutada veidi ühele, teisele poole aga tulemusteta.

    Mis tal häda võib olla? Oli seal liim või mingi juhtiv "möks" vahel?

    #2
    Vs: Termomeetri LCD kontaktriba

    Tavaliselt aitab kui "sebrakumm" piiritusse kastetud vatitikuga enne kokkupanekut puhtaks ja pehmemaks teha.
    MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
    KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

    Comment


      #3
      Vs: Termomeetri LCD kontaktriba

      Jah piiritusega puhastasin eile ka.. aga tuli välja et viga polnudki sebrakummis. Asi on tehtud nii et peale patarei sisestamist tuleb vajutada IN/OUT nupule, seepeale tehakse restart, kuvab kõik segmendid ja siis hakkab tööle. Mul ta oli lauapeal, patarei juhtmetega külge joodetud, PCB lahtiselt ja nuppe küljes polnud, eeldasin et toidet saades näitab kohe midagi.

      Miskipärast ei teinud ta mul IN/OUT nupu vajutuse peale restarti ennem kui toide sai korraks maha ja uuesti peale ja nii kuvasgi default olekut: tühja ekraani.

      (Nüüd võin rahulikult LED tuuningut jätkata)

      Comment

      Working...
      X