Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ehitmae suitsumasinat..:P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Niih nüüd on kiire käes

    ull äda on käes, vaja aastavahetuse peoks ehitada suitsumasin... Vedeliku leian... aga äkki keegi oskab soovitada millise avaga düüsi valida... ventikaks mõtsin et äkki sobiks arvuti toiteka ventikas ..või mis? ja siis veel see tingimus et miske asi peax seda vedelikku masinasse ka lükkama ning veel väike asi et toss/suits peaks püsima maapinnal st mingi jääteema oli? kuid mis valemiga seda suitsu külmaks saada? ja tossukiht peax olema ainult maapinnal... st korteris


    ahjaaa.... kohvi tuleb nüüd tassis valmistama hakata

    Comment


      #17
      üks inimene kellel oli kodus tossumasin ja ka tossuvedelik valas seda kraami kohvimasinasse ..vajutas selle käima ja tossas nagu vana rai...e , tolle naine muidugi arvas, et kohviaparaat on põlema läinud, se kõik toimus muidugi 1. aprillil. Nallja kui palju..kuid äkki annab sellest kohvimasina küttekeha kasutada!
      ;D kas sa , taku , tahtsid sedasama teha ? või võtsid ainult kyttekeha kohvimasinast välja

      Comment


        #18
        kui kasutada triikrauda, millelel on need augud seal all, siis sellest peaks ju täitsa kohe piisama ;D
        vajutad ainult nuppu ja tossu kui palju tuleb seda ju sealt ka tavalise veega üpris palju
        Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
        www.sansui.us/AU-9500.htm

        Comment


          #19
          idee oli selline jah nuu ma muidugist ei tea kui hästi see töötab aga eks peab ära proovima... st kohvimasinast enam ni kui nii asja ei saa.... triikrauaga on selline häda et selle suits kipub kuum olema... peale väljumist oleks vaja see kuidagi maha jahutada...

          Comment


            #20
            ull äda on käes, vaja aastavahetuse peoks ehitada suitsumasin...
            Kas ühe peo tarvis õiget masinat odavam rentida poleks? Kui muidugi hiljem ka plaanis seda kasutada siis teine asi.

            Comment


              #21
              ma sain masina iseenesest kyll valmis....kyttekeha kahelt kohvimasinalt..katela mingi potsik...siis weel 4 arvuti ventikat ja must kast(seal sees sis kuiv jää)...nyyd selline kyssa et mis seal suitsu tekkitavas aines weel sees on ...glytseriini ma sain ja kui ma seda kuumustasin sis midagi erilist kyll ei juhutnud...???
              Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

              Comment


                #22
                njah...

                erinevad ajad erinev toss võib öelda...
                vedela lämmastikuga saab, kuid see ju mööda maad roomab ja kui väga palju teda lahti lasta, siis teeb ka omajagu külma, hiinas valmistatud "adibassidel" võtab põhjad juppideks

                glütseriin - toimib, kuid ajab veitz vastikut kärsakat, tahab kindlasti puhumist.

                ammooniumkloriid - samuti kuumutad aine laguneb ammoniaagiks ja gaasiliseks (seega kõige tigedamaks) lämmastikhappeks, kuna mõlemad gaasilised siis saavad kohe uuesti kokku reageerivad ja tulemuseks jälle sama kaup mis enne aint et mitte sinu anumas.... ise kunagi väga palju seda kasutanud. mõistusepiires kasutamisel ei haise väga palju rohkem on probleemiks tekkiv hape mis tahab kõik nahka panna. PS: tavaline elektripliit kestab pääris kaua


                aga klubides jah valmis spets segud, aga minu mäletamist mööda on neidki erinevaid, ja osad neist lõhnavad küll pisut glütseriini järgi....

                Comment


                  #23
                  Ei arenda just teemat edasi aga ütle, kuidas sa kavatsed ammoniumkloriidist(vei ükskõik mis kloriidist) lämmastikhapet saada.
                  lämmastikhape oleks tegelikult ohutum, sest see peaks põhimõtteliselt kondenseeruma vedelikuks. Tekib aga soolhape, mis ongi(üllatus-üllatus) gaas ja hakkab kõigi ruumisolijate silmi ja kopse hävitama.

                  Koolis pidudel ka toosu olnud.. tundubki mingi glütseriinimädi olevat, sest toos tundub seike paks ja nagu lõhnab imelikult. :-X Aga kui mingi ~15 min seal lämbuda, siis enam ei segagi. ;D

                  Comment


                    #24
                    sul jah selle happe osas õigus
                    vajutasin nuppu postita alles siis lugesin mis ma ka kribanud olen ((

                    Comment


                      #25
                      Enda ja teiste tervise huvides võiks ikkagi nii teha, et inimesed, kes päris täpselt ei tea, mis möga nad kokku segavad, ostaksid spets tossuvedelikku, mina küll ei tahaks viibida peol, kus mõni talpenn on kokkuhoiu mõttes ise mingi asja kokku seganud ja rahvast mürgitab... Elektroonikud jäägu elektroonika, keemikud keemia juurde!
                      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                      Comment


                        #26
                        yx huvitav lahendus:
                        http://softlyspokenmagicspells.com/halloween/fog.html
                        kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                        Comment


                          #27
                          selles mõttes et kas kellelgi on midagi valmis ka juba ? :P

                          Comment


                            #28
                            Siin on ka üks skeem.


                            http://pages.britishlibrary.net/davidharri...n/minimist.html

                            Comment


                              #29
                              Ma soovitan teil usinad ehitajad selles suhtes mõistusele tulla, et pigem ostke see pagana vedelik poest - vähemalt on hiljem võimalus kedagi teist süüdistada, kui keegi selle kraami sisse koolema peaks.

                              Oluline on mõistagi ka see, kuidas te vedelikust tossu teete. Teatavasti on glütserool iseenesest ohutu, kuid selle ülekuumutamisel kipub see kaunis mürgisteks ühenditeks lagunema. Seega on oluline enam vähem välja uurida, mis temperatuuril seda kraami aurustama peaks.

                              Ja ma loodan siiralt, et see eelnev jutt hapetega tossu tegemisest oli peen huumor. Mul üks hea sõber kord üritas naergugaasi teha ning köhis mitu nädalat pärast seda püha üritust. Mõistagi, naerma see pani, kuid alles tagant järele ja arvestades ka seda, et too tüüp omi kopse välja ei köhinud.

                              Niiet enne mõelge 5 korda, kui ei soovi oma üritust süldiga lõpetada.
                              To boldly go where no man has gone before.

                              Comment

                              Working...
                              X