Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

K-arvutisalongi akud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Isegi kuni 40C on lubatud
    On kuskilt meelde jäänud, et NiCd akude lubatud laadimine on 10 kuni 45oC

    Comment


      #17
      Kui juba on arutusel akud ja nende laadimine, siis ehk kulub see teave ka ära?
      http://www.ristart.ee/akud.htm

      Comment


        #18
        Kui juba on arutusel akud ja nende laadimine, siis ehk kulub see teave ka ära?http://www.ristart.ee/akud.htm
        Suht palju BS-i seal ristardi lehtedel aga vähemalt mingi eestikeelne jutt.

        terv
        Kris.

        Comment


          #19
          Neid ANSMANN akusid võin soovitada küll. Ise ostsin digikale komplekti 4*1800+laadija. maksis 399eeq. Kusjuures maaletooja poes (tondil) täpselt sama asi 100 eeq kallim.
          Tuleb lihtsalt täiega panna!

          Comment


            #20
            Ka mina tahtsin osta K-saloonist neid Ansmann akusid ja akulaadija. Mõtlesin ,et ostan eraldi Ansmann 2200mAh akud + Ansmann Basic akulaadija. Müüja aga väitis ,et soovitud akulaadija Ansmann Basic ei toeta 2200mAh akusid :-/ Niisis ostsin komplektina Photocam laadija koos nelja 2000se akuga.
            Aga tekkis siiski küsimus kas tõesti akulaadijatel on mingi aku mahtuvuse piirang.
            Igal plussil on omad miinused

            Comment


              #21
              Ka mina tahtsin osta K-saloonist neid Ansmann akusid ja akulaadija. Mõtlesin ,et ostan eraldi Ansmann 2200mAh akud + Ansmann Basic akulaadija. Müüja aga väitis ,et soovitud akulaadija Ansmann Basic ei toeta 2200mAh akusid :-/ Niisis ostsin komplektina Photocam laadija koos nelja 2000se akuga.
              Aga tekkis siiski küsimus kas tõesti akulaadijatel on mingi aku mahtuvuse piirang.
              Ei tohiks nagu olla - lihtsalt kauem peaks laadima
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #22
                Ma ei tea kas olen valesti aru saand kui enamus akulaadijaid on sellised mis loevad aega, et naad laevad mingi teatud aja ja kui tahad uusi akusid laadida siis pead korra võrgust välja tõmbama ja tsüktel kordub. Omale ostsin VARTA 2100 Photo accud koos laadijaga. Kasutan Olympus fotikal ja ei ütleks, et niiväga head asjad on. Külmaga nagu üldse ei funksi asi ja kui teha mingi 10pilti järjest lähvad akud kuumaks, kaamera pidevalt viskab ette teate, et patakad tühjad... kuigi olen paar pilti teind vahest.
                msn: pois11@hotmail.com

                Comment


                  #23
                  Lugedes siin arutelu akude laadimisest, meenus mulle, et mõned või paljud uued laadijad on ehitatud ülelaadimise kaitsmega, mis kujutab endast tavalist trigerit. Triger on seatud ümber lülitama, kui laadimispinge ja akude pinge vahe mingile teatud tasemele jõuab. Trigeri ümberlülitus katkestab laadimisahela ja laadimine lakkab. Vist toimus see nii; kui millegagi eksisin, parandage. Kusagil oli mul isegi kunagi skeem olemas, kuidas ise seda ehitada, aga ei tea, kas see veel alles on.
                  Aega lugevatest laadijatest ei ole kuulnud, võimalik et on olemas. Ise arvan, et tegelikult toimub samasugune trigeri ümberlülitus ja võrgust välja tõmbamine teeb trigerile reseti.

                  Comment


                    #24
                    Minul on ammusest ajast Vinnic Laadija. 550mA akudele. Olen laadinud kuni 2200mAh Sanyo akusid ( 130eek, 4tk maxid). Laeb ilusti ja akud peavad kaa ilusti vastu.
                    Olen unustanud ka 2 päevaks akud laadima ja siis oli temp kuskil 40 kraadi (käega katsudes soojad).
                    "Aga äkki ikkagi on..." , R.Tont

                    Comment

                    Working...
                    X