Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

G9 halogeeni asendav LED

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    G9 halogeeni asendav LED

    Mure järgmine, vaja asendanda trepilampidel g9 halogeenid ledidega kuna seina süvistatud lambi taga on juhtmed mis ilmselt hakkaks sulama lambi põledes pikema aja jooksul.
    Lamp on metallkorpusega ja eest avatud, kuid ei teki piisavat jahutust sinaseesolevale osale.

    On teist keegi kohanud ledi, mis oleks sama väike kui G9 haogeenpirn ja suudaks töötada 230v peal. (Võite ka ise teha kui hakkama saate. Ledpirni ennast näha ei jää seega pole oluline ka välimus, küllaga peab ta mahtuma g9 mõõtudesse u mida pole väga palju.)
    Valgustugevus võiks olla selline mahe, kuna valgustus on vajalik vaid öösel trepile pihta saamiseks ja dekoratiivsena (ei oma põhivalgustuseesmärki)

    Tergemad andke nõu kust ma sellist asja leida võiksin

    Terv,
    Oliver

    #2
    Vs: G9 halogeeni asendav LED

    http://www.google.ee/images?um=1&hl=...+LED&btnG=Otsi
    MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
    KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

    Comment


      #3
      Vs: G9 halogeeni asendav LED

      K-rautas on asjad kohapeal olemas.
      Condemn the hive.

      Comment


        #4
        Vs: G9 halogeeni asendav LED

        Endale ostsin Ehituse-ABC-st GU10 sokliga, sooja valge valgusega, 90 kraadise nurgaga, 3 W LED lambid. Maksid veidi üle 100.- krooni tükk.
        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

        Comment


          #5
          Vs: G9 halogeeni asendav LED

          Mureks ongi just ruumi puudus. Ideaalis mida väiksem seda parem. Led mida otsin võiks olla maksimum auto parktulepirni suurune

          Comment


            #6
            Vs: G9 halogeeni asendav LED

            Aga teegi siis süsteem 12V ja auto LED parktulede lampide peale ümber, või lihtsalt tavalistele LED-idele.
            MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
            KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

            Comment


              #7
              Vs: G9 halogeeni asendav LED

              Seda minagi, et äkki kannatab see trafokene siiski kuskile mahutada. Dioodide puhul kõlbab ka olemasolev juhtmestik sellele madalale pingele. Tegelikult võid ka 12V halogeenid panna, aga trafoga neid toita 6...9V-ga või ka 230V tulukestele anda oluliselt madalamat pinget. Valgus läheb kollasemaks, seega hubasemaks. Ühtlasi langeb oluliselt soojuskiirgus.
              Dioodide jaoks võib kasutada ka püsiva voolu moodulit igale dioodile sokli taha, aga ma kahtlen, kas need ära mahuvad. Lihtsam on siiski monteerida kuskile peale lülitiahelat mingi trafokene ja siis dioodidele takisti ette või natuke suurema võimsuse puhul http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13555 või miskit selletaolist
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment

              Working...
              X