Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Lääne elektrolüütkondensaatorite polaarsuse määramine kestal olevate märkide järgi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lääne elektrolüütkondensaatorite polaarsuse määramine kestal olevate märkide järgi

    Mida ma foorumist ei leidnud, on info lüütide polaarsuse määramisest kestal olevate märkide järgi. Kui on + ja - märgid, on asi arusaadav, kuid näiteks nooled jms jura lääne kondekatel on tiba keerulisem. Kunagi sai endale üles märgitud, mis on mis, aga märkmed on kuhugi kadunud. Seega pole paha, kui spetsid veidi sel teemal jutustavad.

    #2
    Vs: Lääne elektrolüütkondensaatorite polaarsuse määramine kestal olevate märkide järg

    Ma olen tähele pannud, et seal pool, kus see heledam triip mis iganes juraga ka ei oleks, seal on miinus. Vähemalt kõik lääne lüüdid, mida mina näinud olen on selliselt kenasti klappinud.
    otsija

    Comment


      #3
      Vs: Lääne elektrolüütkondensaatorite polaarsuse määramine kestal olevate märkide järg

      Lääne toodangul on jah märgistatud miinus. Kui tähelepanelikult vaadata, siis tihtipeale on ka selle heleda triibu keskele ka miinus joonitatud. On ka teisi variante ette sattunud, aga siis on ka reaalselt see plussmärk leitav.
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Vs: Lääne elektrolüütkondensaatorite polaarsuse määramine kestal olevate märkide järg

        Plastikkorpusega (keraamiline võimisiganes) tantaalid on millegipärast jälle teistpidi tähistatud - kriips on plussi pool.

        Comment


          #5
          Vs: Lääne elektrolüütkondensaatorite polaarsuse määramine kestal olevate märkide järg

          tantaalidel on jah pluss märgistatud, lüütidel on miinus märgistatud. Teisi variante polegi kohanud lääne toodangu poolt.

          Comment

          Working...
          X