Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mure akulaadijaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mure akulaadijaga

    akulaadija on sotsialismi ajal eestis tehtud laadijaga millel on ka otse käivitamiseks väljavõte.käivitas enne hästi.tal on nupp mille juures on märgitud kus mingi amperatuur on.enne sajat amprit ta ei laadinud kuid üle selle toimis kuid nüüd järsku enam ei soovi laadida ega ka käiviti mu arust ei tööta kuigi traktori peale voolu anda ma pole proovinud.kas oskaksite mulle tarka nõu anda või tuleb ta vanarauda saata.jään ootama teie vastuseid

    #2
    Vs: mure akulaadijaga

    Ega see laadija ei ole Start-2 või Start -M? Ühel Start -M-il oli selline viga, et laadimine vajus paari minuti pärast ära. Põhjustas seda üks alaldi filtri elektrolüütkonde. Nii palju veel, et nende laadijate skeemid on erinevad.

    Comment


      #3
      Vs: mure akulaadijaga

      start sorti ta ei ole.on mingi oma aretus kuskilt.kuigi välimus on kobe ja kõik väljundite juures eesti keelsed kirjad ka kuid marki ma ei leia kuskilt ega tehase tähist.laadimis ja käivitamis vool tuleb ringi kujulisest mähisest kuigi ma hästi ei saa aru see on riidest isoleeriga ümber ringi kinni mässitud

      Comment


        #4
        Vs: mure akulaadijaga

        Enne veel kui anda nõu ütle kas sinu majapidamises on mõni elektri mõõteriist.
        Tester, voltmeeter, ampermeeter. Mis on max võimalused? Eriti voolu omad.

        Comment


          #5
          Vs: mure akulaadijaga

          tester on olemas

          Comment


            #6
            Vs: mure akulaadijaga

            Esmalt postitatud jaan3 poolt Vaata postitust
            tester on olemas
            Siis mõõda ära sisendi ja väljundi takistused.
            Sisend peaks juhtima.
            Väljundis võiks olla vahel dioodid. Seega üht pidi juhib natuke. teistpidi ei juhi.
            Vaheta selle amprimuutja asendit ja mõõda kõik üle.
            Kuskil või olla katkestus.
            Kui nagu on korras siis pane võrku ja mõõda väljundpinget.
            Alalisena ja vahelduvana. Alusta suurtest piirkondadest.
            Kui pinge on olemas siis katsu leida selle pinge jaoks enamvähem sobiv pirn.
            Pane see väljundisse ja vaata kas põleb.

            Karta on et selle kohani et kõik põleb sa ei jõua.
            Aga kui jõuad, siis räägime homme edasi

            Comment


              #7
              Vs: mure akulaadijaga

              hakkan täna su näpunäite järgi viga otsima eks annan teada mida leian

              Comment

              Working...
              X