Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

y-101 lüüdi probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    y-101 lüüdi probleem

    Olen suhteliselt võhik tehnika alal, kuid üritasin oma võimendit korda teha kodus põlve peal. Targemad mehed ütlesid, et viga on konednsaatorites ja otsustasin need väja vahetada. Kuigi mulle korrutati, et lüütide polaarsust peab jälgima, tegin saatusliku vea ja panin tähelepanematusest ühe lüüdi valepidi ja tagajärg oli käes. Väike plaks pill kottis. Ksüimus oleks selline, et kas selle võimendiga annab veel midagi peale hakata või pole mõtet jamada?

    #2
    Vs: y-101 lüüdi probleem

    Esmalt postitatud frost poolt Vaata postitust
    Olen suhteliselt võhik tehnika alal, kuid üritasin oma võimendit korda teha kodus põlve peal. Targemad mehed ütlesid, et viga on konednsaatorites ja otsustasin need väja vahetada. Kuigi mulle korrutati, et lüütide polaarsust peab jälgima, tegin saatusliku vea ja panin tähelepanematusest ühe lüüdi valepidi ja tagajärg oli käes. Väike plaks pill kottis. Ksüimus oleks selline, et kas selle võimendiga annab veel midagi peale hakata või pole mõtet jamada?
    Kui toite lasid ikkagi õigetpidi ja ainult lüüt oli valesti, siis proovi uue lüüdiga.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vs: y-101 lüüdi probleem

      Ilmsel lendas ka mõni kaitse ja halvemal juhul ka alaldist mõni diood. Kõigest hoolimata on ainult lüüdi polaarsusega eksimus suht pisike kooliraha ja lihtne ning odav lappida
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment

      Working...
      X