Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Snaige külmiku täitmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Snaige külmiku täitmine

    Tere, kas keegi oskab öelda, kes Tallinnas tegeleb külmikusse gaasi lisamisega?
    Proovisin järgi, muud asjad tunduvad kõik korras olevat aga kuna survet pole sees siis tööle ei lähe. Külmikuks mingi Snaige Softline külmik, ma arvan mingi 7a vana.

    Aitäh

    #2
    Vs: Snaige külmiku täitmine

    Kapp lekib, täitmine suht mõttetu. Mil moel Sa survet kontrollisid?

    Comment


      #3
      Vs: Snaige külmiku täitmine

      Ilmselt, aga see leke vist kaotatakse ka ära kui miski remondimees tuleb täitma?
      Proovisin nii, et vajutasin käega selle nupu alla kuhu muidu peaks survega gaas vajutama, siis läks tööle (hakkas surisema kohe), muidu ei teinud midagi, ainult tuli läks põlema.

      Comment


        #4
        Vs: Snaige külmiku täitmine

        Termostaadi torust gaas kadunud? Termostaate müüakse ka eraldi.
        Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

        Comment


          #5
          Vs: Snaige külmiku täitmine

          Termostaati küsi Sevi kodukaupadest või Tavatronicust. Seal suht head hinnad. Kindlasti ütle kapi mark.

          Comment


            #6
            Vs: Snaige külmiku täitmine

            Enda oma sai parandatud Kodala remonditöökojas. See asub Rae vallas Ülemiste järve taga. Telefon oli vist 50 18 330.

            Comment


              #7
              Vs: Snaige külmiku täitmine

              Kodala Snaige maaletooja.

              Comment


                #8
                Vs: Snaige külmiku täitmine

                kuna teema on olemas siis ma sooviks teada kas keegi suudab pakkuda mulle teenust pühapäeval tartus või puhjas või siis tartust viljandi poole sõites ka muud kohad enne Leie´t.
                Nimelt külmik töötab kuid ilmselgelt on gaasi väha ja külma ka seepärast vähe.
                kontakti võiks jätta pS
                Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

                Comment

                Working...
                X