Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Multimeeter näitab huupi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Multimeeter näitab huupi

    Tegu siis mastech mas830l Click image for larger version

Name:	multi.jpg
Views:	1
Size:	11,2 KB
ID:	875547
    Probleem siis selline et järsku hakkas suvalisi numbreid näitama . Ükskõik kuhu keerad hakkab näitama kõike muud. Näiteks vahelduvvoolu peale keerates peaks ju nullis olema, aga ei . Viskab algus 040 ja siis hakkab vaikselt väärtus tõusma ja numbrid jooksevad täpselt sekundi järgi. 200 k oomi peale keerates näitab 124.1 ja tõuseb,jälle segundi seieriga ühes taktis. Patarei vahetus ei aidanud,juhtmed järgi või mitte ikka kõik sama. Sisse piiludes kõik visuaalselt korras. Eile hommiku töötas ,täna enam mitte. Mida peaks vaatama või kontrollima ? Kuna suuremosa tehnikat kõik maal siis ei saa millegiga kontrollida ka.Kui segaseks jäi siis küsige juurde. Kui abiks siis võin video ka teha kuidas apastraat käitub.
    Hammaste Tundlikus tekkis suvel - Hambaarst soovitas vähem tüli norida..

    #2
    Vs: Multimeeter näitab huupi.

    Kas multimeetri patarei korras.Fluke multimeetril olen tuvastanud,et kui toite patarei üsna lõpu lähedal siis hakkab,,aiateibaid,,näitama.

    Comment


      #3
      Vs: Multimeeter näitab huupi.

      Üldiselt nii ongi - patakad tühjad siis hakkab segast viskama. Valetab mõõtetulemusi jne. Kunagi ammu, ammu mõõtsin puhtigavusest võrgupinget- no ei saanud rohkem kätte kui 180 volti . Tahtsin testri juba minema visata aga mõistus tuli enne koju koos patareidega
      MSN- taneltreima182@hotmail.com
      telefon katki.

      Comment


        #4
        Vs: Multimeeter näitab huupi.

        Kusjuures valetama hakkab juba enne kui patarei tühjenemise märki näitama hakkab...

        Comment


          #5
          Vs: Multimeeter näitab huupi.

          Ja seda ka et äkki on patarei viga? Kamoon, lugege post lõpuni, patarei vahetus ei aita.
          Ise pakuks et kuskil plaadil on signaali teel katkestus. Mingi sisendpuhver kust asi läib nii et AD muunduri sisend on antennina õhus ja püüab müra.
          Kui piirkonda vahetad kas siis komakoht liigub? Kui ei siis on lihtsalt lolliks läinud.
          Õnneks piisavalt odav et remondiks pole muud vajadust kui sportlik huvi.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Vs: Multimeeter näitab huupi.

            Kui see uus patarei oli värske Energizer'i leelis ja vahetus ei aidanud, siis tõesti testri viga. Kui see patarei oli aga suvaline sahtlist leitud asjandus, siis soovitaks ka mina esmalt uuesti patareid vahetada.

            Comment


              #7
              Vs: Multimeeter näitab huupi

              Ühel testril hakkas näit suvaliselt jooksma pärast seda, kui üks vend mõõtis takistuspiirkonnas pinget.

              Comment


                #8
                Vs: Multimeeter näitab huupi

                Mul on sama tester kui teemaalgatajal ja 20Kohm-ist väiksemad takistuspiirkonnad samuti täiesti kasutud peale 12V takistuse mõõtmist. Muu tundub toimivat õigesti.
                Toidan trolle!

                Comment


                  #9
                  Vs: Multimeeter näitab huupi

                  mul teeb tester vahest nii et näitab suvalisi numbreid isegi siis kui juhtmed ei ole kuhugi ühendatud. Aga kui keskelt seda nuppu natuke loksutada/mudida, siis läheb paika ja näitab ilusti 0

                  Comment


                    #10
                    Vs: Multimeeter näitab huupi

                    Digitestrist lahtisaamiseks piisab ka kui mõõta trafo pinget ja
                    samal ajal trafo välja lülitada. Mõnikord, mitte alati, läheb nii.

                    Oleks väga kasulik teada saada mida tehti testriga ENNE seda kui
                    ta rikki läks. Mida mõõdeti? Omanik ja samas kasutaja teab.
                    Teised mõõtjad ei teinud midagi. Tester läks ISE rikki. (Väga tavaline vastus.)

                    Ja kui hästi vaadata siis võiks näha testri sees ka kahjustatud kohta.

                    See, et lahtiste juhtmetega tester midagi näitab on tingitud väljast.
                    Olen sellise rippuvate juhtmetega testriga otsinud sädelevat kontakti.
                    Sain kätte.

                    Lülita 220 V majast välja. Kas siis ka näitab?
                    Või lagedal väljal?
                    viimati muutis kasutaja A.R.; 20 m 2012, 11:16.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Multimeeter näitab huupi

                      mul teeb tester vahest nii et näitab suvalisi numbreid isegi siis kui juhtmed ei ole kuhugi ühendatud. Aga kui keskelt seda nuppu natuke loksutada/mudida, siis läheb paika ja näitab ilusti 0
                      Mul oli sama jama vahepeal. Patarei oli ka tühi juba. Vahetasin patarei uue vastu välja ja nüüd töötab ilusti. Muidugi ei saa välistada, et sul on lüliti ära kulunud ? Soovitan sul proovik patarei välja vahetada.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Multimeeter näitab huupi

                        Mul oli kunagi sama jama kõige odavama DT830-ga. See "pöördlüliti" oli vales asendis ja ma mõõtsin vist voolu režiimis pinget vms. Või oli mõõdetav pinge suurem, kui vastav alavahemik.

                        Ja lolliks ta läkski. Ei aidanud enam miski. Mõõda mida tahad, viskab igasugu random numbreid aga tõest väärtust ei suutnud enam kuidagi välja võluda, mitte üheski režiimis.
                        Isegi, kui midagi ei mõõtnud, oli 0 asemel midagi muud.

                        Viskasin sahtlisse, varuosadeks. Teine selline veel olemas, ammu ostetud, töötab siiani. Üksaeg hakkas valetama, vaatasin sisse, patarei oli 3-4a vana. Aga siis vahetasin patarei ära ja oli nagu uus. Ei valetanud enam.

                        Kui Sul ikka patarei vahetus ei aita, siis tõenäoliselt läbi ta on.

                        Kui tal põhikivi DIP kesta asemel seal mingi must plönn on, siis on parandamine mõttetu.

                        Comment

                        Working...
                        X