Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

RS-232C Display 2x20

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    RS-232C Display 2x20

    Leidsin BRC realiseerimiskeskusest sihukese display:

    VFD, 2x20 SÜMBOLIT, TÄHTEDE SUURUS 14x5.25 mm (5x12 dot matrix), DISPLEI SUURUS 248x105x42 mm, PÖÖRATAV 360 KRAADI, KALDENURK KUNI 40 KRAADI, JALG 335mm, RS-232C

    http://www.brc.ee/movable/index.brc?lang=e...331&30762=47580

    Nii palju kui poes neid näinud olen
    tunduvad nad vaakum-luminestsents/fuorestsentsid olema,
    et siis kas see 'VFD' ongi:
    Vacuum Fluorescence Display ?

    Ja kas sellisele saab siis teatud protokolliga lihtsalt ASCII koodi ette sööta ja kogu keemia?
    Kui nii, siis tundub selle (320) raha eest igati edev tükk.

    #2
    Mina seda igatahes tööle ei saanud.
    Liides ei ole mitte standard rs232 vaid kasutab selle nivoosid. Pinget tahab kahh +24 volti ja netis selle kohta mitte sittagi...
    ahjaa, lammutamisel sain teada, et osa kontrollerist oli selline, nagu mul yhe lcd peal ja mida tänaseks oskan juba programmeerida
    Mina olen umbes nädal aega ennast sellega piinand...
    Jäta raha alles või osta mõnda teist marki..
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      See 24V on ilmselt katoodina töötava hõõgniidi toide.

      Aga kas see juhtelektroonika on nii vägisi külge integreeritud, et teda asendada ei anna?

      Comment


        #4
        See 24V on ilmselt katoodina töötava hõõgniidi toide.
        Kindel?? Vanad kellade jne displeid tahtsid katoodile umbes 0,6..paar volti.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          See 24V on ilmselt katoodina töötava hõõgniidi toide.

          Aga kas see juhtelektroonika on nii vägisi külge integreeritud, et teda asendada ei anna?
          Ei, kütteniit tahab sel toidet umbes 4V , see 24V vihjaks mingile standardile.Sees on igatahes pingemuundur, millest tuleb hunnik igasugu pingeid. Pildi sain asjale ette, aga kurat juhtimisoskusest jäi vajaka. Kui veab, tuleb sellest displei osast hiiglaslik VU meeter.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment

          Working...
          X