Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

VAJA ~ KONDEKAT NAATRIUM LAMBILE 250-450 V .

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    VAJA ~ KONDEKAT NAATRIUM LAMBILE 250-450 V .

    Tere , selline mure siis oleks vaja ~60 see võib alata nii 50 või 40 kuhugi 70-80 kondensaatorit.400v võiks ta olla , võib ka rohkem või vähem olla . alatest 300 v peaks piisama.

    Nagu ma i tea kust saada sellist asja . vene kondekad peaks odavad olma ju . oomipoes 60uF 480V on 150 eek mootori kond. kas see sobib ? Mul on kõikuv vool juu...abi
    Oskate öelda ,millist mul vaja on ?

    see on muutuva vooluga juu või mis ? Mis sinna üldse sobib ?

    #2
    See on jah natu keeruline lugu. Kuna on tegemist vahelduvvooluga, siis elektrolüüdid ei kõlba ja pead hankima paberkondensaatori. See on siuke neljakandiline pruun või roheline kuubik, 2 klemmi peal. Venelaste omasid võid otsida mõnedest vene kaubaga tegelevates kauplustes või näiteks kunagi oli kunderi tänaval praeguse reti vastas üks kelder, kus oli siukesd nodi müügiks.

    Comment


      #3
      OK , ma liigun sinna keldrisse siis ja küsin seda . Mida ma siis täpsemalt küsin mis asja st. suured tänud selle jutu eest targemaks sain .

      Comment


        #4
        Kuskil veel neid müüa muidu ve ? ma sinna vaatama , a tahaks mignit kohta kuhu elistada tevalos sellist asja polnud . Palju see maksa võib ja mitu Volti asi olla võib ? mis hinnaklass st.

        Comment


          #5
          tartus tiigi elektroonikas
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            Käisin just seal kus sa soovitasid neil oli aint 130 V neid. Veneomad täpselt samad :S need mulle ei sobi . Enam neid ei tehta kaa :S Kas tavaline ei sobi kondekas ?

            Comment


              #7
              St seal Ret Tehnkikus polnud olid 130 V kui ma neid 2 tükki panen annab see kokku 260 V ? Need olid veel vene omad....Võik kust neid veel saada .Neil suurema voldiga polnud ja enam ei tule kaa...Kust veel naatriumile saaada kondekat.

              Comment


                #8
                St seal Ret Tehnkikus polnud olid 130 V kui ma neid 2 tükki panen annab see kokku 260 V ? Need olid veel vene omad....Võik kust neid veel saada .Neil suurema voldiga polnud ja enam ei tule kaa...Kust veel naatriumile saaada kondekat.
                Kas astusid läbi ka reti poe elektriosakonnast mis
                Hermanni nurgal.
                Kahe ühesuguse kondede järjestikusel ühendusel tööpinged liituvad ja mahtuvus väheneb 2 korda .
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #9
                  Ma käisin seal kunderi tänaval RET TEHNIKUS , see müüb ainukesena kõikki juppe . Seal olid aint vanad vene paberkond. 130 V mul aga vaja ju 250-450 või nii.Ma ei tea mis sinna naatoriumile veekl võib panna kas mootori kondekas sobib ?


                  leidsin sellise asja 60MF*450V klemm W1-11060 TK 150.00

                  Comment


                    #10
                    Nuh?Abi?

                    Comment


                      #11
                      Nuh?Abi?
                      Ega sellist palju odavamalt saa, tuleb ära osta aga
                      sa ei vastanud, kas vaatasid reti poe mõlemit osakonda,
                      elektri osakonnas oli kunagi erinevaid valida.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        Kas peab kindlasti olema 64uF?
                        TFK Audio
                        #tfkaudio
                        http://www.facebook.com/tfkaudio/
                        http://tfkaudio.blogspot.com/
                        - Audioblogi, projektid jms.

                        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                        Comment


                          #13
                          Mudugi ei pea olema täpselt 64 uf võib olla nii alates 50 -70 vabalt .

                          Comment


                            #14
                            Ja mis mõttes mõlemit osakonda ? Aaa ei ma olin 1 osakonnas , a ta pakkus aint neid rohkem polnud kas see sobib see mootori oma siis ? oomipoest. kuni 70,80 võib olla bavalt see kondekas .Ei pea olema 64

                            Comment


                              #15
                              Nuu mis kommentaaeid nüüd?

                              Comment

                              Working...
                              X