Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas aktiiv filtrit toimima saada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31

    kui ma 30v sisse lasen siis palju need punase ringiga konded pinget kannatavad mul on praegu se 100uF konde 16V ja 10uF konde on 25v ja se ülemine takisti on ikka 100 k ohmi mitte mingi 100r ohmi
    Sa pane 100 kilo toitele vahele ja vaata, kas mängib ;D
    100 oomi on toitefiltrisse täitsa sobilik takistus.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #32
      ma paningi 100kohmi sinna vahele
      kas se peab 100 ohmi hoopis olema???

      aga nüüd ma ei saa aru mitme voldiga ma seda süsteemi siis lõpuks toitma pean? kas 30v või 15v

      kivi datasheedil on toide +-18v

      Comment


        #33
        Võid ju vähemaga (12V) kah proovida, ei usu, et ov töövõime kaotab, või siis pane mõni teine ov - näit lm358
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #34
          vahetasin selle 100k ohmise takisti 100 ohmise vastu välja nüüd kui voolu järgi annan jääb jälle kõik vait ülivaikselt on kõrgeid kuulda
          siis kui voolu juhtmed ühendan teeb kõlar ilge võnke ära
          kasutasin seda 8v akulaadiat
          mõõtsin ka opaka väljundil pinget 5v oli

          Comment


            #35

            täna võtsin kapist välja ammu unustatud projekti "aktiivfilter" mis sai ammusest ajast nurka visatud kuna siis tundus et se ei hakkagi tööle. Vaatasin täna siis rahulikult seda skeemi ja avastasin mitu montaaži viga, parandasin ära ja oh imet hakkas tööle nii nagu peab vähemalt ma arvan et nii nagu peab

            Comment


              #36
              paar pilti kah

              Comment


                #37
                jootsin 10K stereopotensiomeetri R2 ja R3 otsa mis teeb siis takistuse muudetavaks vahemikus 10k - 20K lõikesagedus kuskil 160 - 80Hz
                ja kõrvaga kuulates on tunda küll kuidas lõikesagedus muutub

                Comment


                  #38
                  Pane sellisel juhul R2 ja R3 5.1 k , muidu võid ajada sageduse liiga madalaks (kui aga Sulle meeldib, lasolla)
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #39
                    lõikesagedusega kõik ok võiks isegi madalamale aga suurema vahemikuga võiks olla et 200Hz - 60 näiteks

                    Comment

                    Working...
                    X