Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kust saada ~150w/65v halogeen lampi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kust saada ~150w/65v halogeen lampi?

    Tere,

    Kas keegi suudaks mulle öelda kust enam-vähem niisugust lampi oleks võimlik saada? Hind võiks mõistlik olla,seni soodsaim mida olen näinud on ~250$ Palun aidake...

    (nimelt otsin asendusvarianti oma Infocus LP580 projektorile ja kuidagi ei taha originaal osa osta)

    Kaarel.

    #2
    kas elektri kauplused läbi käidud (isegi rakveres on taolisi kauplusi ca 4 tykki )? sealt võib ju leida midagi
    http://www.alldatasheet.com/

    Comment


      #3
      Niipalju kui ma projektorite lampidest olen kuulnud(mitte kyll liiga palju) on 250$ päris soodne.
      Kui kuidagimoodi enam ei saa siis vaata manuali.

      Comment


        #4
        Soodne firmadele,mitte mulle tavakasutajale,kes soovib kodus filme vaadata

        Muidu vaatasin Elfa kataloogis seda halogeenide osa,ja seal on ainult 12,24,15V pirnid.Seega kas tasub üldse poodidest vaadata?

        Comment


          #5
          Tasub ikka kusagil Mustamäel (küberi maja taga ?) pidi olema hea lambipood. Ise pole käinud; kui otsisin 21V 100W pirni siis sealtkandist toodi.
          Head susserdamist !

          Comment


            #6
            Minuteada projaritel ei ole mitte halogeen, vaid kõrgsurvelamp, ja need ongi kallid. Kui paned mingi odava lambi, siis ära imesta, miks pilt järsku kole nõrgaks ja värvid imelikuks läksid. Küsi ka ntx a-visioonist, saad korraliku asja. Või osta telekas
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment

            Working...
            X