Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

lehttaigen pirukas pomm trafo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    lehttaigen pirukas pomm trafo

    et kas oleks võimalik sellest trafost kuidagi +-30v välja võluda
    kogu inff mida tean on piltidel
    ei julgenud kuhugi voolu järgi anda juhtmeid oli liiga palju ei teadnud täpselt kuhu


    #2
    ega siin pole vast midagi kui trafole pinge takka ja siis pingeid mõõtma ning nende liitmiste arvelt siis ülesotsida oma 2*30V aga lähtudes keerdude arvust võib vabalt saada 2*30V, aga siiski soovitan sul trafo ümber mähkida, ja jämedamast traadist sest ma pakun et sa hakkad võimule toidet tegema
    aga jah 220V peax taha minema 1 ja 3' otsale aga pead ei anna, targemad aidake  

    Comment


      #3
      Palkun et 6-7 ja 6'-7' otctelt saab piisava voolu et võimu toita. Pinge mõõda ise ära! Sisend 220V nagu eelmises postis.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Piltide lahtisaamine on üks keemia..
        Ma pakun, et toide on jah 1 - 3"
        Mähistelt 6-7 ja 6'7' saad kätte mõlemalt 33V vahelduvat siis, ehk peale alaldamist veidi üle 2*40 voldi
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          krt se hot paneb näkku täiega
          aga mõõtsin teistel klemmidel ka pinged ära
          martinj oli õigus 7 ja 6 vahel on 33v
          ja 10 9 vahel on 17v
          ja 18 8 vahel on 28v
          kuidas ma sellest traffost nüüd +- 30v kätte saan??
          võimu toitmiseks
          ja kui se 6 ja 7 alalisvooluks teha siis tuleb ju 46v mitte 40

          Comment


            #6
            krt se hot paneb näkku täiega
            aga mõõtsin teistel klemmidel ka pinged ära
            martinj oli õigus 7 ja 6 vahel on 33v
            ja 10 9 vahel on 17v
            ja 18 8 vahel on 28v
            kuidas ma sellest traffost nüüd +- 30v kätte saan??
            võimu toitmiseks
            ja kui se 6 ja 7 alalisvooluks teha siis tuleb ju 46v mitte 40
            Kust sa selle 46 v6tsid ??? Pinge kasvab alaldamisel umbes 1.4 korda, millest lahuta kahe dioodi pingelang 2*0.7V ja koormates langeb see veel veidi.

            M2his 6-7 koosneb ju kahest yhesugusest poolest
            nende omavaheline yhenduskoht on null ja ylej22nud otsad pane sildalaldisse. skeem on vist qwerty lehel olemas t2itsa, ei viitsi joonistada
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment

            Working...
            X