Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

raamat...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Mina on olemas "raadiolüliyused" punastekaantega ja olen ka näinud sinistekaantega
    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

    Comment


      #17
      Nii siniste kui ka punaset kaantega on ühed ja samad raamatud...aga lihtsalt erineva kaanevärviga ja ten kindlalt milline on ka see "raadioseadmete üksikosad" kuna see raamat ka kodus olemas. Aga seda ärimist seda pean veel kaaluma veits.

      Comment


        #18
        Bibliograafiahuvilistele.
        Mul on kodus viis raamatut, mille autor või koostaja on Lembit Abo:
        ELEKTROONIKAKONSTRUKTOR, Tallinn, "Valgus" 1972, 232 lk.
        (kollase-mustakirju paksukaaneline);
        RAADIOSEADMETE ÜKSIKOSAD, Tallinn, "Valgus" 1981, 384 lk.
        (punane, paksukaaneline, kaante sisekülgedel fotovalik
        detailidest kuid olen ka fotodeta valgeid sisekülgi näinud);
        RAADIOLÜLITUSED, Tallinn, "Valgus" 1990, 544 lk.
        (punane, paksukaaneline, olen ka tumesinist näinud);
        KODUAEDNIKU AABITS, Tallinn, "Mats" 1994, 48 lk.
        (õhukesekaaneline broshüürköide);
        ELEKTROONIKAKOMPONENDID, Tallinn, 1997, 238 lk.
        kirjastanud autor (õhukesekaaneline, A/S INFOTRÜKK).

        Topelt ei ole, pakkuda ei saa.
        Elektroonika töötab suitsu baasil.
        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

        Comment


          #19
          Sai skännidud raamat raadiolülitused ja ka üles pandud http://www.zone.ee/kaltz/

          Comment


            #20
            Originally posted by kaltz@Apr 15 2004, 23:12
            Sai skännidud raamat raadiolülitused ja ka üles pandud http://www.zone.ee/kaltz/
            Oi mees, sulle tuleks küll lausa orden anda sellise suurepärase heateo eest! Hädavajalik raamat ja ilge pain on seda saada, raamatukogust antakse ainult väheks ajaks, poes ei müüda, antikvariaadis pole peale sattunud.. Lause õlle teeks välja heast meelest.

            Comment


              #21
              Ei tahaks olla suuvooder, aga ütleks et väga hea tegu ja suurimad tänud!

              Ma kavatsen laenata RF Circuit Design Bowick'ilt ja selle skännida. Olge valmis!

              Comment


                #22
                Kõik oleks tore, kui poleks sellist asja.Ainult juhin tähelepanu, ei miskit muud.

                Comment


                  #23
                  Kas mitte pole ni, et seadus ei kehti tagasiulatuvalt ja seega vanemale vene-aegsele raamatule ei peaks laienema?
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #24
                    felch, see käis minu pakkumise kohta.

                    Vanad vene raamatud olid ju rahva oma! Keda selle kopeerimine ikka häiriks.

                    Comment


                      #25
                      Hariduslikel eesmärkidel võib minu arvates n koopiat teha (pane aga vastav jutt juurde)
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by martinj@Apr 26 2004, 19:48
                        Hariduslikel eesmärkidel võib minu arvates n koopiat teha (pane aga vastav jutt juurde)
                        Et muudkui skännin uue ilmunud raamatu, riputan netti üles hariduslikel eesmärkidel? Millest siis autor pere toidab?
                        See kah lihtsalt "minu arvates", kui sul on viide mingile seadusele siis loeks heameelega.

                        Comment


                          #27
                          Bowick on ameeriklane, tema ja ta pere on kindlasti ulekaalulised.
                          Pole hullu kui neil toitu v2hem. Hiljem ehk t2navad veel dieedi eest!

                          Comment


                            #28
                            Vabandused, täna uurisin just seda teemat. Teistele ei tohi ka hariduslikel eesmärkidel kopeerida aga endale originaalilt võib.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #29
                              aga raadiolülituste copyright kuulub riigile mida enam ei eksisteeri?!

                              Comment


                                #30
                                raadiolylitusi lasti välja nii punaste kui ka siniste kaantega, mul üks ühes, teine teises kohas, et ei peaks tassima

                                Comment

                                Working...
                                X