Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

raamat...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    "Raadioseadmete Üksikosad" on mul ka punaste kaantega aga "Raadiolülitused" on mul beežide kaantega, sain selle Polütehnikumis käies digitaaltehnika laborite eest
    seal koolis oli ühe õpetaja loeng tihti otse üksikosadest maha....
    vanu raamatuid sai mingi aeg tagasi Liivalaia ääres olevast poest "Uus ja vana raamat"(nimes pole päris kindel) oli samal teepoolel, kus Stokmann ja veidi Pärnu mnt poole
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #47
      On Sul ehk mingi võimalus see sisse skännida ja samuti DJVU-ks teha?
      Raadiolülitused on juba tehtud aga see võiks kah olla. Pmst ma saaks ise ka aga mitte kohe. Aega vähe.

      Comment


        #48
        Leidsin Lembit Abo "Raadiolülitused" täiesti juhuslikult Rahvusraamatukogu antiikvaraadist. Oli 30 krooni ja neid jäi sinna veel 1 vist nii aasta tagasi, äkki on veel alles
        Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

        Comment


          #49
          Lembit Abo "Radioseadmete üksikosad", 1981 ja Jaak Pihlau "Digitaalelektroonika käsiraamat: integraalsed loogikaelemendid", 1985 MÜÜGIS! Ootan pakkumisi.

          Comment


            #50
            Otsin/ostan Lembit Abo raamatud Raadioseadmete üksikosad ja Elektroonikakomponendid.

            Kui kellelgil on juhuslikult pakkuda oleks väga bro.

            PS. Lembit Abo Raadiolülitused raamat oli täitsa saadaval veel kuu aega tagasi selles Draamateatri vastas olevas raamatupoes, kui kellelgil huvi peaks olema. Endal on see juba olemas.

            Comment

            Working...
            X