Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kas 5 v pealt saab mõne küttekeha tööle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Mul oli kunagi selline tore Microsofti hiir (Intellimouse vist), mis ilma suurema vaevata käe all mõnusalt soojaks läks. ;D
    Kuum värk! Lõpuks läks aga nii pagana soojaks, et keeras täitsa ära ja tuli kauplusse tagasi saata. Siis tuligi välja, et mingi partii neid toredaid hiiri olevat miski veaga. Nagu talvehiired noh... ;D

    Comment


      #17
      kuhu ta ühendati.. ps2 või serial pessa ?

      Comment


        #18
        Ma veaks toite ja paneks hiire sisse pirni põlema. Ja siis puuriks mõned (disaini)augud ka et soojus välja saaks. Ja selle pirni võiks veel ära ka värvida. ;D ;D
        Mouse moding ;D missugune

        Comment


          #19
          Ma veaks toite ja paneks hiire sisse pirni põlema. Ja siis puuriks mõned (disaini)augud ka et soojus välja saaks. Ja selle pirni võiks veel ära ka värvida. ;D ;D
          Mouse moding ;D missugune
          Mul põleb hiire sees kaks rohelist led-i.Üks näitab kerimisnupule valgust, teise jaoks on plaanis põhja auk puurida, siis kumab hiire alune mõnusalt.Aga kahjuks soojust ei tule  


          Sooja saab siis kui tõstad hiiresisest pinget veidike, nii 220voldini...proovi



          EDIT:Tegu on naljaga, krt, äkki mõni võtab tõe pähe ;D

          Comment


            #20
            Olgugi et USB ei ole voolutarbimiseks mõeldud on mõned tegelased mõelnud välja asja, mis soojendab kohvitassi kasutades USB voolu - http://www.pccasegear.com/prod1056.htm
            "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

            Comment


              #21
              Olgugi et USB ei ole voolutarbimiseks mõeldud on mõned tegelased mõelnud välja asja, mis soojendab kohvitassi kasutades USB voolu - http://www.pccasegear.com/prod1056.htm
              Nojah, kuna usbist võib tarbida 500mA, teeb see 5 voldi puhul umbes 2.5W
              Usun, et 2 vatine 10 oomine takisti 5V puhul läheb ikka päris tuliseks. Iseasi, kas see takisti klaasitäit vett hoiab 40 kraadi juures. Igatahes tundub mulle see rohkem teleturu kaubana.
              P.S netis ma nähin üht suitsetaja arvutit, kus cdrommist oli tehtud sõitev tuhatoos + sigaretisüütaja, aga kust see voolu sai (vist kõvaketta toitekaablist)jäi suures osas segaseks.
              ;D
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment

              Working...
              X