Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Aja fikseerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aja fikseerimine

    Oleksin huvitatud sellisest seadmest, mis töötaks nagu liikumisandur, kuid liikumine fikseeritakse vaid ühe kiire piires. Näiteks nagu motospordi üritustel on kasutusel, et ühel pool teed on "peegel" ja teisel pool genereeritakse (laser)kiir. Kiire katkemisel fikseeritakse aeg. Kas kellelgi on linke, mida sellise riistapuu ehitamiseks võiks vaja minna?
    Eeldan, et sellist juppi kohe olemas ei ole või eksin ma?

    #2
    Ajakiri Elektor, aastakäik 2002 vist. Saksa keeli mingi Lichtshra.... Ühel pool kiirgur, 2. pool andur. Infrapuna. Autodroomi jaoks. Soft+skeem+plaat.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Neid andureid kasutatakse tööstusautomaatikas juba aastakümneid. Vaja ainult elektroonilise stopperi nupu alla anduri releelt paar juhet viia.

      Comment


        #4
        Neid andureid kasutatakse tööstusautomaatikas juba aastakümneid. Vaja ainult elektroonilise stopperi nupu alla anduri releelt paar juhet viia.
        Tänud!
        Oskad Sa öelda, kuidas neid andureid nimetatakse. Ma ise olen interneti otsingumootoritesse erinevaid otsisõnu sisestanud, kuid pole siiani õigele asjale sattunud..

        Comment


          #5
          vabandust aga natuke OT.
          kui kaugele näiteks 3 ir dioodi ka pritsivad? 50cm? või 1m? või isegi rohkem?
          http://www.alldatasheet.com/

          Comment


            #6
            Nende asjade nimi on optiline andur. Võid kasutada nii peegliga seadet või saate -ja vastuvõtumooduliga seadet. Kui odavalt tahad küsi saetööstustest.

            Comment


              #7
              Kui kaugele? No mõtle kui kaugele su teleka pult võtab näiteks.

              Comment

              Working...
              X