Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

pisike robotike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    ma ei tea, ma ostsin 0.5v, 400mA paneeli. sellega 4700uF paraleeli ja peaks toide olemas olema :
    http://www.alldatasheet.com/

    Comment


      #32
      ninii lõpux sain ma oma "pisikese" roboti valmis mis aga jah kahjuks minu kujunduses tekkis hoopis kõvaketta suurune:P kuna paremat alust pold lihtsalt võtta :-/

      Comment


        #33
        Kuid ma ikka ootan inimeste kirju erinevate robotite ja muude skeemide kohta mida võiks roboti ehitamisel vaja minna (andurir, manipulaatorid, reduktorid, jmt.)

        Comment


          #34
          tean et see loll kysimus aga mis on reduktorid :-[?
          http://www.alldatasheet.com/

          Comment


            #35
            Reduktor on selline pisike vidin mis muudab ülekande arvu.Näiteks 2:1 redukdor aeglustab mootori pöördeid poole võrra.mootoril 1000 pööret reduktorist välja 500 pööret.

            Comment


              #36
              ...mis on reduktorid :-[?
              Lihtsalt öeldes - hammasratatega ülekanne. Funktsioon nagu eespool kõneleja ütles.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #37
                kuidas oleks kõige parem seda asja ehitada
                et nagu kust omale õigeid hammasrattaid saada

                ja ka selline kyssa et kuidas ehitada roobikuid või kust saada kindla piikusega ja suht suure mustriga ja pikki

                Comment


                  #38
                  Mõlemaid: mänguasjade poest. Reduktori ülekanne võrdub hammaste arvu jagatisega.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #39
                    ootoot kas ma sain õieti aru et roomikuid mänguasja poest saab ve. hmm... no ma ei tea kui te mõtlete et nagu mingist muust komplektist siis see jääks ära kuna mul on vaja ikka poolemeetrine ja 20 sentimeetrise roboti kylg sellega ära täita niiet vaja olex suht 3 meetrit roomikut ja seda vist ikka teisest komplektist ei saa. Roomiku laiuss võiks olla ka ikka suht 5 cm ligidale ja muster offroadile sobilik

                    Comment


                      #40
                      ple seda 34164 waja see lülitab mootorid välja kui mootoreid takistada ma ise tegin selle jubina valmis töötab küll

                      Comment

                      Working...
                      X