Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Oss C1-99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Oss C1-99

    Sai soetatud oss c1-99 millel kaasas venekeelne raamatuke. Kuna ma venekeelest suht võhik ja ossiga puutun kokku esimest korda.Oskab ehk keegi öelda kustkohast saaks eesti või ingliskeelse kasutusjuhendi.Googlist juba otsisin juhendit aga ei leidnud.
    Egas muud, kui juhtmed külge ... ja seina

    #2
    Vene ossile ära looda küll inglise keelset manaali saada. Mul endal ei õnnestunud isegi vene keeles palju infot selle kohta leida.
    Ega sa sellest ossist elektroonika uudisgrupist teada ei saanud? Seal ka üks C1-99 millest ma huvitatud olin. Napsasid minu eest ära va kurivaim!

    Comment


      #3
      Sai soetatud oss c1-99 millel kaasas venekeelne raamatuke. Kuna ma venekeelest suht võhik ja ossiga puutun kokku esimest korda.Oskab ehk keegi öelda kustkohast saaks eesti või ingliskeelse kasutusjuhendi.Googlist juba otsisin juhendit aga ei leidnud.
      Kunagi sattusin vene saidile kus palju osside skeeme jm.
      Nüüd omal ka vaja aga üles enam ei leia.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        Tegelikult mina ei napsanud seda ossi kellegi eest ära,sain selle ühelt tuttavalt.
        Skeemide kohapealt niipalju et õhtul kojujõudes annan aadressi.
        Tundub et keegi ei taha seda tõlkimist ette võtta ???
        Egas muud, kui juhtmed külge ... ja seina

        Comment


          #5
          Miks sul seda maanuali nii tohutult vaja on? Ma oletan et ossid on kõik enamvähem samasuguste nuppude ja asjadega. Kindlad väiksemad asjad ehk tõlgib keegi vene keelt oskav sõber/perekonnaliige ära.
          Selline üldisem ossi kasutusjuhend ingl k: http://w1.859.telia.com/~u85920178/scope/osc-0.htm

          Comment


            #6
            Skaneeri vajalikud leheküljed arvutisse, saada mulle meilile ning ma tõlgin kõik ära su jaoks

            Comment


              #7
              Mõningate osside skeeme leiab siit jpm. http://elektronika.host.sk/schemy/HAM.htm
              Skännimisega loodan ühele poole saada lähiajal, eks siis pöördun Elektriku poole. Igatahes tänud abi pakkumast.
              Egas muud, kui juhtmed külge ... ja seina

              Comment


                #8
                Seal samas QBic'u antud lingis on terve C1-99 maanual ka.

                Comment

                Working...
                X