Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

VGA to Scart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    VGA to Scart

    Sain epanorama.net ist sellise skeemi, millega saab ühendada PC graafika kaardi Teleka scart pistikusse, AGA seal kasutatakse sellist skeemi nagu 74ls86. Mul seda pole :'(. Millega asendada. Soovitatavalt vene omaga.

    #2
    Ei ole praegu raamatut käepärast aga sellist kivi olen kohanud emaplaatidel ja kõvaketastest (vanemates)
    LS peaks olema K555 seeria.

    Comment


      #3
      K155LP5, Tevalos kirja järgi laos, kood:305-164, hind 4 raha.
      Sul on arvatavasti vaja K555 seeria sama kivi, sellel sisendtakistus kõrgem.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        ma võin ju pista lp5-e 74ls86-pessa ja skeem peaks töötama.Eks?

        Comment


          #5
          Arvatavasti küll!
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Paari päeva jooksul peaksin saama EGA pistiku ja siis saabgi see skeem valmis. Eelaimdus on selline et mina seda tõõle ei saa, sest epanorama.net-is on öeldud, et tuleb arvatavasti draivereid konfigureerida.Eks näe.

            Comment


              #7
              See skeem on selline lihtne hack, millega tehakse füüsiline ühendus tv ja arvuti vahele. AGA et videokaart saada telkuga ühilduvat signaali (50Hz laotussagedusega) väljastama, see on teine jutt... Ja interlacing jääb muidugi ära...

              Comment

              Working...
              X