Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mis konded on

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis konded on

    Servus....

    Nimelt on arvuti toiteplokil lennanud ribadeks 2 kondet aga mai saa aru mis nad täpselt on.

    Väiksema peal on:
     B
    222k
    1kv
    sec.

    Suurema peal on:

    105k
    250v

    Kui ma kunagi mõtlen välja kuhu pilt panna siis saadan selle kah...

    PS.. need lendasid õhku tänu eesti energia suurepärasele vahelduvale voolule >> mis on nende arust tähendab et kord on ja kord ei ole. :P

    #2
    1.: 2,2nF, max. pinge 1kV
    2.: 0,1uF, max. pinge 250v.
    Kontrolli skeemi, seal võib muud ka läbi olla, eriti kaitse varistorid (väikesed sinised, konde moodi, vahest musta kuumakahaneva plasttoru sees), võrgulüüt jne.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Tänud.. uurin asja...

      Väike lisaküsimus.. Kas on ka kusagil mingi tabel, et millise markeeringuga on mis konded... Mina olen harjunud ikka vana hea markeeringuga kus kohe mahutavus kirjas

      Comment


        #4
        sellisel markeeringul näitab viimane number nullide arvu.222=2200pf=2,2nf;  105=1mf, felchil oli väike näpuviga.

        Comment


          #5
          Sry, oli tõesti. Enam ei tee  :-[
          Tänud et märkasid!
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Aga ma ei taipa mis tüüpi nad on. Väiksem on keraamiline kõrgepinge konde... Aga see suurem... grr.. juhe koos.. Äkki keegi oskab aimata?

            Comment


              #7
              teisele pole mingeid erilisi nõudmisi-peaasi,et tööpinge oleks üle 250V.

              Comment

              Working...
              X