Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

transistor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    transistor

    mul on selline kysimus: kas on mingit sellist transistori taolist asja mis nagu baasi(või mingisse muusse sarnase ylesandega jalga) - või + impulsi lastes siis nagu emitte ja baas avaneksid kui tingimus on selline et baas võiks olla erinev yhel reageerib - ja teisel + impulssidele kuid emitter ja kollektor oleksid siis nagu sellised millel siis nagu vahet ple mis vool neisse sisse tuleb et töötaks nii +'i kui ka -'ega või kui äkki oskab keegi midagi muud siis soovitada võib ka olla mingi mikroskeem.

    #2
    hmm... mul on suhta sama mure oma skeemidega ja ka just selliseid tykke vaja jään suure huviga vastust ootama

    Comment


      #3
      mul on selline kysimus: kas on mingit sellist transistori taolist asja mis nagu baasi(või mingisse muusse sarnase ylesandega jalga) - või + impulsi lastes siis nagu emitte ja baas avaneksid kui tingimus on selline et baas võiks olla erinev yhel reageerib - ja teisel + impulssidele kuid emitter ja kollektor oleksid siis nagu sellised millel siis nagu vahet ple mis vool neisse sisse tuleb et töötaks nii +'i kui ka -'ega või kui äkki oskab keegi midagi muud siis soovitada võib ka olla mingi mikroskeem.
      ??? ??? ei saa aru ???
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        on selline tykk lased 1 jalga ytleme et - impulsi ja tra avab yhendab oma 2 ja 3 jala ära(nagu transistor). Aga ma et taha m ingit npn ega pnp vaid nt ppp või nnn

        vähemalt nii sain mina aru:P

        Comment


          #5
          on selline tykk lased 1 jalga ytleme et - impulsi ja tra avab yhendab oma 2 ja 3 jala ära(nagu transistor). Aga ma et taha m ingit npn ega pnp vaid nt ppp või nnn

          vähemalt nii sain mina aru:P
          Türistor ???
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            türistor?

            edit: jõuti ennem

            Comment


              #7
              ah jah no muidugi suured tänud no krt kyll ma ei saa aru mix ma ise selle peale ei võinud tulla :-X aga noh sellele aitas kaasa muidugi ka see et ma ei teadnudgi sellise tyki olemasolust:P

              Comment


                #8
                ...aga ma et taha m ingit npn ega pnp vaid nt ppp või nnn
                Ajame asjad segasemaks - türistor on npnp või vastupidi struktuuriga :P
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment

                Working...
                X