Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

piiksutaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    piiksutaja

    Oskab keegi soovitada skeemi/moodust mingi julla jaoks, mis oleks võimalikult kerge ja väike, aga suudaks võimalikult pika aja jooksul võimalikult palju häält teha? Seda oleks vaja seda sisaldava eseme leidmiseks suht suurelt maa-alalt.

    Teine, aga palju raske võimalus mingi raadio lainetel põhinev asukoha/suuna määraja süsteem.

    Nagu ma ütlesin peab see kaua kestma, võimas olema ja ei tohi ta olla ka tehtud materjalist, mis kergelt puruneb. Võib juhtuda et sellel asjal on vaja 1km vabalangemist teha.

    #2
    proovi 38.- piesosummerit... leidsin ta paldiski mnt tevalost. voolu vib vabalt saada 9 voldiselt patareilt. ise kasutan teda valvesysteemi sireenina
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    Comment


      #3
      See teeb häält ilma igasuguse lisa värgita?

      Comment


        #4
        Algajaid visataxe 1km kõrguselt.Seepärast tundub,et tahad langevarjuga hüpata ja piixuja on vajalik sellex,et keegi Su kondid ruttu üles leiax ja kokku korjax))
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #5
          Mis asjale sa selle külge paned, et nii kõrgelt alla kukub? Mudellennuk?

          Comment


            #6
            Vat seda piiksutajat oleks mul oma kunagise mudellennuki peale küll vaja olnud - pani teine äikesepilve ees minema ja pole siiani tagasi tulnud
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              AAA!!!Ongi jah mudellennuk!Kui sellel raadio üles ütleb või näitex plaaner võib jah päris ää kaduda.Siiski arvan,et GPS on mõttekam.See läheb jälle raskex.A tee miski autonoomse toitega lühilainesaatja.See ja peilimissüsteem ei tohix eriti keerulised olla.Raadioamatöörid ehk oskavad täpsemalt rääkida,ise ma seda teemat eriti ei valda.Et soovitusi oskax jagada.
              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

              Comment


                #8
                Ei ole mudellennuk - mudelrakett on
                Vot keegi võiks rääkida sellest peilimissüsteemist kah.

                Comment


                  #9
                  Võib-olla on olemas kavalamaid vahendeid aga lihtsamal juhul on mudelil saatja, mis kogu aeg midagi välja pritsib. Kuulad kahe vastuvõtjaga ja otsid signaali maksimumi. Punkt kus maksimumsignaalide sihid lõikuvad, ongi su mudeli asukoht. saab muidugi ka ühe vastuvõtjaga, siis võtad 2 peilingut, võimalikult kaugel teineteisest.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Veel 1 asi tuli pähe-saatjax kõlbab ehk mingi Walky-talky ehk?Loomulikult mõtlesin ainult skeemiosa,mitte kogu korpusega.Saab ehk lihtsamalt hakkama...
                    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                    Comment


                      #11
                      Mulle meeldiks ka selline asi, et oleks mingi saatja mis mingidagi välja saadab ja siis vastuvõtja näitab ainult suuna kätte. Ehk siis mingi suunatava antenni vms värgiga. On kellegil raadiotehnikaga suuremaid kogemusi?

                      Comment

                      Working...
                      X