Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

CD-ROMi ühendamine LED-displayga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CD-ROMi ühendamine LED-displayga

    Kas oleks võimalik ühendada LED-display(sellised numbrikesed) CD-ROM-ga.CD ühendatud lihtsalt toitekaga.
    Asi tehtud lihtsalt musa kuulamiseks ja point selles et see LED display võiks näidata laulu järjekorra numbrit.Et kas mingi kontroller ehitada ve midagi taolist.Oskab keegi mingit skeemi soovitada???
    Sõida,mees,aga ära mölise!

    #2
    Seda lihtsalt teha ei õnnestu. Pead kasutama mõnd ühekiviarvutit, mis loeks CD IDE pistikust vastavat inffi. Assemblerkoodi näide siin juba oli ( www.hot.ee/felch/onhold-atapi-0.zip ) Ehk on abiks!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Jah aga ma mõtlen et kas odavamalt ei saa asja valmis?? :-/
      Sellel vist kivi maksis mingi 200 raha ve mis??Ei raatsi nii palju raisata.....õigemini pole nii palju raisata ;D
      Sõida,mees,aga ära mölise!

      Comment


        #4
        PIC'id on odavamad ja selle näite põhjal saaks ehk kirjutada PICi proge. Muid variante ei tule hetkel pähe.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Mingi lahendus selline :
          http://www.radioland.by.ru/Digital/Compute...erFromCDROM.htm

          Aga skeem on ka skeemi moodi ! >
          Head susserdamist !

          Comment


            #6
            Mulle tundub et see viimane läheb kallimaks kui see esimene!
            Sõida,mees,aga ära mölise!

            Comment


              #7
              Mulle tundub et see viimane läheb kallimaks kui see esimene!
              Aga vahest targad pead mõtlevad välja, kuidas skeemi lihsustada nii, et ainult indikatsioon jääks. Juhtimine polnd vist oluline ?
              Head susserdamist !

              Comment


                #8
                Kust võiks saada sellele AT89C52 kivile, mis seal vene leheküljel oli, softi. Ma plaanisin kunagi ka teha sellise skeemi järgi cdplayeri, aga softi ei leidnud. On kellelgi aimu, kust võiks saada?

                Comment

                Working...
                X