Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jablotron valvekeskus GSM-mooduliga (JA 63 KRG gsm)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jablotron valvekeskus GSM-mooduliga (JA 63 KRG gsm)

    Tere!
    Sellel valvekeskusel läks ilmselt GSM moodul tuksi,kuna ei lase enam ennast seadistada enam(seade on 9 aastat vana)
    Soov oleks panna valvekeskus juhtima moblat, et kui läheb häiresse, siis mobla teeb sellepeale kõne.
    Mida selleks vaja on teha, kui see üldse võimalik on?
    Ise mõtlesin, et suudaks kuidagi mobla ühe numbriklahvi aktiveerida, et teeks kiirvalikuna kõne.
    Kas see see on vale lähenemine?
    Ma ei osanud leida foorumist vastavat teemat.

    Tänan abi eest.

    #2
    Vs: Jablotron valvekeskus gsm mooduliga (JA 63 KRG gsm)

    Hing ei andnud rahu ja kiskusin gsm mooduli küljest ära ja avastasin, et kondekad on läbipõlenud. Loodan, et see ongi ainuke viga ja saan asja korda.

    Comment


      #3
      Vs: Jablotron valvekeskus gsm mooduliga (JA 63 KRG gsm)

      Tundub, et olen oma probleemiga üksi, Kondekate vahetamine ei andnud oodatut tulemust ja keegi ei anna ka juhiseid, kuidas panna juhtima mobiili kiirvaliku klahvi valvekeskuse kaudu.

      Comment


        #4
        Vs: Jablotron valvekeskus gsm mooduliga (JA 63 KRG gsm)

        Firma nimega GSM valve paigaldatud/müüdud? Kui on emaplaadil olemas PGM väljund, saaks sealt signaali võtta. Kiirvalik ei ole just parim lahendus.

        Comment


          #5
          Vs: Jablotron valvekeskus gsm mooduliga (JA 63 KRG gsm)

          Tere!
          Jah, GSM Valve käest sain selle kunagi 2007 paiku. Lepingu lõpetasin 3 kuu möödudes.
          Jah, Jablotronil on PGM väljundeid lausa 2 tk.
          Ma juba sain vana Nokia mobla kiirvalikuklahviga asjale primitiivse lahenduse. Panin klahvi toimima Jablotroni originaalreleelt klemmidega NO ja C. Tuleb kasuks panna NOKIA-s automaatkordusvalimise rezhiim, et tagada kõneühenduse loomine, vastasel juhul jääb kiirklahvi number displeile ja järgmise häire puhul juba kiirvalik ei anna tulemust, helistamist ei toimu.
          Parimat kõigile!

          Mulle öeldi, et GSM mooduli EPROM mälu on vaja vahetada. Eks näis kas võtan selle asja ette ja lasen selle vahetada, sõltub tehtavate kulude suurusest.
          Parimat.

          Comment


            #6
            Vs: Jablotron valvekeskus gsm mooduliga (JA 63 KRG gsm)

            tere, mul üle terve gsm moodul, on teise koodiga mudel ja-60gsm, oli täies töökorras kui küljest sai kruvitud.

            Comment


              #7
              Vs: Jablotron valvekeskus gsm mooduliga (JA 63 KRG gsm)

              Saatsin sulle privasõnumi!

              Comment

              Working...
              X