Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kasett-raadio sangale sisendit vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kasett-raadio sangale sisendit vaja

    tre
    Mul üks väike samsungi sang (ST-A550) - raadio/üks kassettipesa ja oleks vaja sellele leida lindistamiseks sisendit (dvd mängijast-sooviks mõningad mp3d kassettile autosse).

    Tahaks kõigepealt teada, et kas on võimalik, siis vaatax edasi h34r:

    #2
    Kõik on võimalik. Iseasi kui lihtne. Alustuseks otsi üles selline nupp nagu tape-radio- mic (oletan, et asjal mikker sees) ja seal raadio väljundotsad (usutavasti käib lindistussignaal ka sealt läbi) - siis lased raadio otsad lahti ja annad sinna asemele muu signaali.
    Kas oled lahti sanga lammutanud, mis kivid seal sees on ??? Kui saaks nende margid siis usun ,poleks sisendi tegemine probleem.

    Tegelt saab ka mikri osast anda aga siis on vaja pingejagurit ja asi tuleb mono.

    Pakun, et parem variant oleks kuskilt laenata mõni korras veneaegne kassettdekk ja saad palju parema tulemuse.


    P.S
    ..Tegelt kõlbavad sangad vaid kaheks asjaks 1. kööki Elmarit kisendama ja 2 sangaheiteks
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      mul ei ole "tape-radio-mic", mul on "tape-fm-am" mikker on olemas küll ja sellega lindistamine käib nii, et lükkad nupu tape`i peale ja paned lindistama.

      lammutasin ta ükspäev lahti küll aga kive ei uurinud...
      kui võimalik siis teeks ikka stereos

      kui raadio otsad lahti lasta ja muu signa asemele lasta, siis võib ju lisalüliti panna??

      Comment


        #4
        Lisalüliti saab jah panna. Ja vajaminevad signaalid saad selle lüliti küljest. Mina skeemi netist ei leidnud niiet paluks ikkagi kivide marke
        kolmas võimalus. Huvitav,kuidas seal see AM lülitus toimub, äkki saaks selle lüliti asendi ära kasutada ?
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          AM`i asemele panna on täitsa hea mõte...
          igatahes võtan ta täna lahti ja üritan veel uurida (kive kah)

          Comment


            #6
            Sain valmis

            Tegin taha patarei sahtlisse sisendi ja ühendasin sealt lülitisse AM asemele. Raadio otsasid ei pidanudki lahti laskma - nii kui lased oma signaali sisse siis raadio signaal enam läbi ei lähe...

            tnx martinj



            mul on muidu keskus ka millega saaks lindistada, aga sellel kasset lainetab ja.... siis.... nagu.....jah......
            radiotehnika dekk on ka, aga selle maki ja automaki helipead ei ühti (vist), sest autos mängis ta kuidagi väga vaikselt ja tuhmilt h34r:

            Comment


              #7
              Originally posted by edgarv@May 13 2004, 09:14

              radiotehnika dekk on ka, aga selle maki ja automaki helipead ei ühti (vist), sest autos mängis ta kuidagi väga vaikselt ja tuhmilt h34r:
              Kas see radiotehnika ise mängib puhtalt endalindistatud asja? Vajadusel puhasta ära helipea ja reguleeri selle kaldenurka.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                endalindistatut mängib küll hästi.............kui ma õieti mäletan, siis ma VIST panin helipea kunagi originaalkasseti järgi paika, aga ei mäleta kas ma seda hiljem veel timmind olen. Vaatan-proovin.... h34r:

                Automakil võix kah helipead puhastada - mul see puhastus-lint, aga juba vähemalt üle kümne korra keskusest läbi lastud. kas võib sellega puhastada või tuleks ikka lahti kisku`.

                Comment


                  #9
                  Ma usun, et sellel radiotehnikal võivad olla kõiksugu lüüdid ära kuivanud... Vähemalt endal ja ka tööl on kõik lüüdid ära vahetatud, need olid nagu eriti haleda kvaliteediga... Vahepeal kadus üks kanal ära, siis kadus teine ka järgi...

                  Comment

                  Working...
                  X