Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pult playerile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pult playerile

    KAs on võimalik kuidagi moodi teha mp3-playerile selline pult et noh sound up down ja next\prew nupp. rohkem ple midagi vaja... Ainuke probla on selles et selline asi ei ole sellele aparaadile ette nähtud ja ainukesed augud oin siis CD, adapter ja stereo out. kas oleks kudagi võimalik läbi selle teha... plaanis on niiguinii sinna võimendi teha et siis noh kohe need asjad ka sinna BOXi mahutada. Volumet võiks saada ma arvan, et selle võimendiga ja takkidega et laseb vähem läbi või midagi sellist(potekaga) aga noh ma ei tea kas töötab.

    Palun targad ja mitte nii targad kirjutage mida arvate ning kas ja kudas see asi võimalikuks on võimalik teha.

    (pildid võite leida playerist www.zone.ee\robz\voimendi epson 3\4\5)


    #2
    tinutad juhtmed nuppude külge ja paned programmeeritud pici koos ir vastuvõtjaga seda juhtima.



    [OT]
    Sul tekivad aga iga päev uued ideed, oled mõne asja tööle kah saanud ???
    [/OT]
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Mõel cd-playeril on väljundi augul veel kolmas kontakt ka juhtimiseks. Siis pistetakse sinna siuke puldike vahele, millel on samamoodi 3,5mm pulk aga ainult ühe lüli võrra pikem. Ühte pulti olen lahanud, sellel oli sees ainult rida nuppe ja igal nupul erinev takisti maha, jusiis asi mõõtis takistust. Uuri, kas sinu omal on äkki samasugune pesa, siis saad seda juhtimist ära kasutada.

      Comment


        #4
        mul ple seda"kolmandat" asja... ja neid nuppe ei tahaks ka eriti pikendada(kole jääb) aga noh jah võibolla isegi teen nii...

        PS: tööle olen ikka mõne saanud(4 digit keypad nt)

        Comment


          #5
          kole jääb
          Igat asja saab ju ka ilusti teha, kui natsa vaeva näha.

          madis@targutab_jälle
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            äkki annad mõne näite... kudas seda "ilusti" teha... ilma teibi ja liimita ja võimalikult odavalt ja playerit lõhkumatta

            1 idee isegi oleks kui nt see stereo pistik teha monoks siis saaks kudagi selle nn parema klapiga juhtida aga jah selleks oleks ikkagist vaja seda lõhkuda...

            Comment


              #7
              Ma ei tea, mida sa lõhkumiseks kvalifitseerid, aga mina teeks ühe pisikese augu pleieri kesta sisse ja paneks sinna veel ühe 3.5jacki pesa. Jääks väga viisakas. IR-i korral saaks vastuvõtja peal olevate kumeruste järgi mingi augu teha ja selle välja vaatama panna.
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                no jah seda ma tegalt nimetangi "lõhkumiseks" kuna omal erilist korraliku augu tegemise kogemust\vahendeid ei ole siis trahaks sellise asja ära jätta... aga jah just hmm... ma mõtlen et seal vist nagu eriti ruumi ka ei ole seal sees või kudas(ple isa vaadand veel) aga jah kunagi ei või teada no ir i ma teha ei taha kuna see tahab liiga palju vahendeid aga jah no vaatab...

                Comment


                  #9
                  Noh pistikuid-pesasid on väga erinevaid, valid just sellise, nagu sulle ruumi ja muude omaduste poolest sobib. Tööriistadest niipalju, et akudrell ja väike puurikomplekt võiks igal meistrimehel keldris olemas olla. Ja kui kunagi juhtub, et natukene raha üle jääb, tasub kindlasti Leatherman või mõni analoog (Victorinox, Gerber) soetada, ma imestan, kuidas üldse ilma selleta elada saab. Aga kui teemasse tagasi tulla, siis plastmasskorpusesse on ka pussnoaga võimalik täiesti korralik auk teha, niiet pikka kannatust ja nutikust!
                  Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                  Comment


                    #10
                    njaa akutrell ja mingid puurid on olemas aga jah keldrit ei ole :P

                    Ja kui kunagi juhtub, et natukene raha üle jääb, tasub kindlasti Leatherman või mõni analoog (Victorinox, Gerber) soetada,
                    aga jah äkki ytled mis need on...

                    Comment


                      #11
                      aga jah äkki ytled mis need on...
                      Leatherman
                      Victorinox
                      Gerber

                      Ehk siis nn. Šveitsi noad. Tõsi küll, kodus olgu ikkagi korralikud tööriistad, aga kodunt väljaspool olles on see täiesti asendamatu hädaabitööriist.
                      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                      Comment

                      Working...
                      X